2737
2734
عنوان

دوران دانشجویی

243 بازدید | 25 پست

دلم واسه اون دوران تنگ شده

دوستام، دیونه بازیامون، خندهای بیش از اندازه، استادا از دستمون کلافه بودن

چقدر دلم میخواد دوباره برگردم به اون روزا

شما دلتون واسه چه زمانی تنگه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خدای من 

چه قدر هم حس منی😣

من هم دلم برای دوره دبیرستان ام تنگ شده😔😔😔

من 2یال پشت کنکور موندم و توی خونه

فقط درس خودنم

امسالم دانشجو شدم ترم بهمنی ام هنوز نرفتم و دوران ام شروع نشده

چه قدر دلم برای خنده و مسخره بازی‌امون تنگ شده

یعنی دانشگاه هم خوبه همینقدر؟ 

خوشحال شدم 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2738

منم دلم واسه دوران دانشجوییم تنگ شده 

واقعا روزای خوبی داشتیم و کیف دنیارو میکردیم حیف ک دیگه بر نمیگرده اون روزا 

از ته دلمون شاد بودیم 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

دوران دانشجویی بجز درس و دانشگاش...یعنی فقط قسمت خونه دانشجوییش و بیرون رفتنا و تا صبح فیلم دیدن و ماکارونی خوردنامون

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
وای خدای من  چه قدر هم حس منی😣 من هم دلم برای دوره دبیرستان ام تنگ شده😔😔😔 من 2یال پشت کن ...

دانشگاه با دوستای خوب، خوبه، خودتو درگیر پسر و این چیزا نکن درس بخون و با دوستات خوش بگذرون

2706