2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا لال شه

خدا انقدر سرش بیاره 

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

اسی چرا کلا باهاشون قطع ارتباط نمیکنی؟

من بابام سر ی اتفاقی شیش سال قطع ارتباط کرد با خانوادش همه چی راحت بود اخرشم خودشون کلی منت کشی کردن اومدن سراغمون

تو باید این قضیه رو از ریشع درست کنی ب شوهرت بگو یا من یا خانوادت 

2728
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

خدا نگذره ازش🙁🙁

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
بازم خوبه مامان تورو حساب میکنه این که خانواده منو جز آدما نمیدونه میگه بچه دار شدید باید فقط پیش من ...

بچه دار نشی بهتر هی حرص می‌خوری از دست مادر شوهرت رو روحیه بچه هم اثر میذاره خدا خودش خوب می‌دونه کی بهت بده بچه وجدانن با این مادر شوهر عفرینه بچه باشع ک هم خودت خل و چل میشی هم بچه 

کاملن زیر پوستی بود 🙈🙈🙈

اگه نبود عجیب بود خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین عزیزم شما هم مقصری وقتی این رفتارهای خبیثانه رو قبل ازدواج دیدی وقتی بابات بهت هشدار داد و مخالفت کرد باید به نه قاطعانه میگفتی و کات میکردی چون ازدواج پیوند خانواده هاست شما خواه ناخواه باهاشون در تماسی. کات میکردی چند ماه میخواستی افسرده بشی بعدم برمیگشتی به زندگی عادی. ولی در حال حاضر که ازدواج کردی بهترین راه قطع ارتباط با خانواده همسرته این دندون لق رو بکشید و بندازید دور. خط تلفن رو عوض کنید و دیگه هیچ رفت و امدی نکنید

2738

وای استارترچقدناراحت شدم خدابهت صبربده چراباهاشون قطع رابطه نمیکنین تووشوهرت چراجواب تلفناشونومیدین ازکجامیفهمه تومیری خونتون اصلاهرهفتهباشوهرت بروبیاب هیچکدومشونم نگوباهاشون کلاکات کن وای عصابم خوردشد

آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      

من همیشه فکرم اینه که اینجور آدما چطور میخوان جون بدهند چرا یک لحظه خودشون رو جای اون عروس بیچاره نمیگذارن که با کلی امید و آرزو اومده خونه شوهر خدا نسلشون رو از زمین برداره  حداقل فکر کنن سر دختر خودشون  ممکن بیاد.....

اینقدر اینجا با این تاپیکاتون تازه عروسای کم سن وسال یا دخترای دم بختو نترسونین درسته آدم بد همه جا هست ولی ماهم نمیتونیم یه طرفه به قاضی بریم.زندگی که میدون جنگ نیست شوهرو از مادرش جداکنی بکشی طرف خودت اگه یه کم سیاست داشته باشی هر دوشون میان طرفت.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

بعضیا واقعا خدا نترسن و دوبهم زن هستن

منم باهمسرم دوست بودم 

مادرش تو رو شوهرم یجوره تو رو من و خانوادم یجور دیگه دخترشم همینطور

خدا کی جواب میده موندم

لااقل موقعی بده ک ماهم بفهمیم خدا وجود داره یا نتیجه کارتو میبینی

خاطرات تلختو خوندم خاطرات خودمم تداعی شد برام کم و بیش مث خودم بود

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪