2733
2739
عزیزم من چجور بفهمم برام دعا خوندن یا نه به دوتا حاریم شک دارم  چندماهی میشه علائم خوبی ندارم

پیش یکی بری ک قابل اعتماده و کارش درسته باید سرکتاب باز کنه برات..هرکسی حرفاش درست نیست باید یه نفری ک کارش,و حرفش تجربه شده برات سرکتاب بندازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزززیزم چ دلیلی داره شما بری خونه مادرت مادرشوهرتم بفهمه ؟ اگه یه ساختمون هستید حتما مستقل بشید 

دورشو یه خط قرمز بکش فقط شوهرت دوس داره بره سربزنه 

این همه ادم قطع رابطه اند با مادرشوهرشون اتفاقی نیوفتاده

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

من خودم آدميم نه اهل تیکه انداختنم نه کار به کار کسی دارم نه خوشم میاد کسی رو اذیت کنم ولی با چیزایی که تو این سایت ميخونم تصمیم جدی گرفتم اگه ازدواج کردم از اول به خونواده شوهر رو ندم که این بلاها رو سرم نيارن

من خودمو نمیگیرم باهاشون خودمونیم گاهی باهاشون غصه میخورم برا مشکلاتشون و انقدر براشون بدم و ازم بدش ...

عزیزم شما که شوهرت پشتت هس چرا کلا باهاشون قطع رابطه نمیکنین.فقط عید تا عید برین تا ارامش به زندگیتون برگرده

2738

تا صفحه هفت خوندم سرم درد گرفت

نمیفهمم تحمل اینهمه تحقیر چه معنی داره؟

ادم هرچقدرم کسیو دوست داشته باشه بازم نمیتونه اینجور خرد شه و بازم بمونه ب پای طرف

حداقل خطتو عوض کن مزاحمت نشن!

اینکه نشد زندگی!

من تاپیکو ترک میکنم🌹

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 

قطع ارتباط کن ساده نباش.. بیخود میکنه میگه خونه مادرت نرو به اون چه اخه... چرا انقدر رو دادی بهشون؟ خواهرشوهرت گفت میزنم تو دهنت تو هم بگو میگیرم جرت میدم... لال باشی بیچاره ای حواستو جمع کن.. ازدواجت غلط بود ولی حالا از حقت دفاع کن.. 

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

مادر شوهر منم همینجوری بود روشو میکرد اونور وهمیشه هر وثت میومد کلی دعوا راه مینداخت من نفرینشون کردم آتیش بگیره چون زندگیمو آتیش زد خیلی عقده ای بود چون فقیر بودن به همه چیز من حسادت و عقده میکرد من آه کشیدم

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

ان شاء الله يروز از دستش راحت ميشي روزي كه اجل خفت گيرش كنه 😞😞

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

چه وحشی بوده.از الان دارم میگم مادرشوهرت بد جوری با عذاب جون میده...ببین من کی گفتم

😢😢😢😢فکر نمیکنم از ماددشوهر من‌ظالم تر وجود داشته باشه خدا لعنتش کنه الهی 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
2706