2733
2734
حتما حتما ابجی

سلام .شما انقد ر خوب احساسات خانوم هارو میشناسین من تا الان که کامنت هارو میخوندم و ب اسم کاربری و پروفایلتون دقت نکرده بودم فکر کردم خانوم هستین .در عجب ام که ی مرد میتونه اینقدر خوب درک کنه احساسات خانوم هارو و روش ها ی زندگی و رفتار با جنس مخالف رو بلد باشه .

میخواستم ازتون اگه لطف کنید تو ی موردی راهنمایی بگیرم 

اونم اینکه من مدتی با ی پسر  حرف میزنم و اینکه ایشون اول کم حرف بود ولی ن در این حد. حدود ی سه ماهی میشه رفتارش تغییر کرده .(اینو اول بگم که ما ائلش مقل دوتا رفیق بودیم و من ب سختی قبول کردیم وارد رابطه عاشقانه ای بشم اما وقتی که وابستش شدم اون خیلی کم حرف و بی توجع تر شد )  .مسلما من خیلی دوسس دارم ولی وقتی رفتارش اینه کاملا دلسرد شدم .دیگه تصمیم گرفتم دقیقا مثل خودش باهاش رفتار کنم. دلم میخواست مثل دوتا دوست و عاشقانه کنار هم باشیم همون چیزی که خودش اوایل همونطور بود ولی خب عوض شده الان. از ی دوست سابق بیشتر تبدیل شده ب پسر ی که احساس شاخ بودن میکنه (اینو بگم من دلم میخواست بهش محبت کنم و باهاش مهربون بودم ولی وقتی دیدم اینه رفتا ش بیخیال سدم )مطمعنا منم ی ایرادی داشتم شاید اینکه محبت و دوست داشتنم زیادی بود .تصمیم گرفتم مثل خودش دیگه رفتار کنم و دیگه اینقد بهش توجه نکنم (خلایق هر چه لایق 🙄🙄🙄) و خلاصه برای خودم زندگی کنم ب نظرتون این روش چه تاثیری خواهد داشت ؟

من هنوزم دوسش دارم ولی فک میکنم عشق هرگز کافی نیست اون که بلد نیست ی رفتار عادی داشته باشه و با رها باید ازش چیزی بخوای پس ب درد نمیخوره .

سوالم اینه چرا عوض شد ؟؟قبلن اینجور نبود 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

چقدر نفهم و بیشعوره این مادرشوهرت 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2731
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

وااای عزیزم

خدا صبرت بده

من خودمم داشتم اما نه تا این حد!!

برات ارامش ارزو دارم

برای ارامشت صلوات فرستادم

یه خوشگلی منو بلایکه(یک نفر)

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ما تو عقد بودیم مادرشوهرم اومد بهم گفت شما چرا غسل نمیکنید..منم گفتم خب ما تو عقدیما..گفت مگه میشه شب پیش هم باشید و خبری نباشه .انگار من دارم دروغ میگم‌خیلی بهم برخورد...بعدم گفت اینارو من نباید بهت بگم مامانت باید بهت یاد میداد  درثورتیکه خیلی از مسایل رو شوهرم نمیدونست و من بهش گفتم...خیلی ناراحت شدم از این حرفش...چون بهم اعتماد نداشت

ببرینش تیمارستان زنیکه دیوونه رو 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄وا روانیییییییی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

استارتر صبر خوبه ولی نه همه جا، تو دیگه خیلی داری خانومی میکنیاااا..

ول کن بابا یاد بگیر بهت حرف زد جوابشو بدی، بخدا چنبار جواب بدی لال میشن؛ اینجوری پیش بره زندگیت پره دعواس ک...

از من ب تو توصیه، ی چنبار یاد بگیر جوابشونو بده مظلوم نمایی نکن جلوشون، خونشون کم رفت و امد کن، برو خونه مادرت گفت چرا میرین بگو ب توچه؟ زندگی خودمه، پدرومادرمن میخام زود زود ببینمشون...

هوووف از دستت حرصم گرفت انقدر ارومی

ما تو عقد بودیم مادرشوهرم اومد بهم گفت شما چرا غسل نمیکنید..منم گفتم خب ما تو عقدیما..گفت مگه میشه ش ...

خوب بر فرض هم نکنی این کارو، گناهاش برای شماست ایشون چرا حرص میخوره!

2706