2733
2734
عنوان

اولین دیدارعاشقانتون با همسر......

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما همه خاطراتمون خیلییی رمانتیکه، دفعه اولی که دوتایی بیرون رفتیم اون شرط باخته بود باید شام میداد که رفتیم اصن اون موقع هنوز رابطه مون شروعم نشده بود، جرقه های اولش بود😅 اولین بارم که بوسم کرد تو وانت دوتایی جلو نشسته بودیم سرمو یه بوس کوچولو یواشکی کرد😁😁 اینم قبل عقد بود

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2728

من اولين قرارمون دم دانشگاهم بود شريعتي زرگنده وقتي ديدمش دلم هري ريخت پايين.البته ما همسايه بوديم از قبل ميشناختمش ولي اولين قرارمون اومد دم دانشگاه.برام گل خريده بود خجالت كشيد بود دستش بگيره گذاشته بود تو كيفش😍😍دقيقاً بيست و دو سال پيش مهرماه سال ٧٧ فروردين ٧٨ اومد خواستگاري تيرماه نامزد كرديم بهمن ٧٩ عروسي كرديم روز ولنتاين

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

صیغه محرمیت خونده بودیم با خانوادم رفته بودیم دریا رفتیم شنا کردیم کلی و اونم رفت گوشیشو اوردداد مامانم عکس بگیره ونشسته بودیم تو اب و هی موج میزد واینور انورمون میکرد اونم دستشو انداخت دورم و بغلم کرده بود وحالت هی موج میزد و منو بیشتر میچسبوند بهش وپخش تو بغلش میشدم کلی خجالت کشیدم😬

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2738
ما همه خاطراتمون خیلییی رمانتیکه، دفعه اولی که دوتایی بیرون رفتیم اون شرط باخته بود باید شام میداد ک ...

آخی نازی مثل فیلما.تو وانت تصورتون کردم خیلی با مزه بوده

کاپوچینو هستم. بازگشت غرور آفرین به سایت،     
صیغه محرمیت خونده بودیم با خانوادم رفته بودیم دریا رفتیم شنا کردیم کلی و اونم رفت گوشیشو اوردداد مام ...

بلا چه جاییم انتخاب کرده بوده😂

کاپوچینو هستم. بازگشت غرور آفرین به سایت،     

شب عقدمون خیلی خسته بود اتاقمو بهش نشون دادم و اومدم پیش مادرم کمکم کنه لباسمو دربیارم وموهامو بازکنم رفتم تواناق دیدم غش کرده ازخواب رفتم پیشش دراز کشیدم ودستشو گرفتم و اونم بدونه اینکه چشاشو باز کنه دستمو بوسید و..

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
بلا چه جاییم انتخاب کرده بوده😂

من دریا دوست داشتم و پیشنهاد داه بودم بریم😂

واي استارتر منو بردي به كجاها.اولين باري كه همسرم منو برسيد تو دوران دوستيمون بود و يادمه از بس خجالت كشيده بودم لپ هام گل انداخته بود و تب كردم اونشب

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍