2737
2734
ولی  من برعکس فک میکنم

ادمای مرفه دارن زندگیشونو میکنن همش ب فکر مسافرتن بخاطر پول همه دوسشون دارن از کسی بدی نمیبینن ک بد کنن خلاصه سرشون ب تفریحاتو کار خودشون گرمه

حالا ما بدبخت بیچاره ها .صب پامیشیم صابخونه رو فحش میدیم بخاطر کرایه خونه .با شوهره دعوا میکنیم چون پول ندارا کار نداره 

سه چهار بار سر نماز خانواده شوهرو نفرین میکنیم و .... چرا چون بی پولیم سرگرمی نداریم از اخرین مسافرتمون بیشتر از یه سال گذشته مخمون پوکیده تو خونه ک همه ی این فحشو نفرینا گناهه میریم جهنم جزغاله میکنن مارو 

سلام ملیکم
بهشت و جهنم همینجاست با کارهای خوب و بدمون کی مرده که بیاد بگه چی هست چی نیست ! منکه اعتقادی به زندگ ...

👌👌👍👍حرفت طلاست

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چي واقعي بود اتفاقاتي كه هيچجا بهش اشاره اي نشده هيچ منبعي نداره فقط تخيلات ذهنيه يه فرده؟

کتاب در آغوش نور را بخون

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2731
دقیقا ولی ب نظرم خدا سخت گیر نیست ویکم کتاب قرآن دست خوش تغییر شده،،ولی خب بین ما وداعشیا باید تفاوت ...

خدا خودش فرموده قرانو حفظ میکنه

پس تحریف نشده

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
صددرصد  ولی اسمش خرافه نیست خرافه اونیه که تعصب روش داشته باشی بدون ادراک

صحبت اينه

راجب عالم بعد مرگ همونقدر ك تو كتاب ها و قران بهش اشاره شده ميشه اعتماد كرد

بقيش كه هيچ منبعي نداره يه مشت دروغه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
بهشت و جهنم همینجاست با کارهای خوب و بدمون کی مرده که بیاد بگه چی هست چی نیست ! منکه اعتقادی به زندگ ...

اشتباه نکنید وقتی عالم خواب وجود داشته باشه جدا شدن روح ازجسمم واقعیت داره بنابراین وقتی روح ازتن جدا بشه قطعا دنیای دیگه هم وجود داره

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
بنظرم قسمت عذاباش ک تو قران گفته خیلی سخته

خدا رحمان و رحیم .درسته توی قرآن عذاب سخت رو گفته از اون طرفم بخشش و لطف خدا رو بیان کرده..خدا جای جبران زیاد گذشته.حتی دست نوازش کشیدن روی سر یتیم هم پاداش خیلی زیادی داره.حتی سلام کردنه ساده .ک ما بخاطر ثوابش سلام نمیکنیم از روی ادب گاهأ از اجبار..بخوای دقت کنی خدا بهانه زیادی جور کرده برای بخشیدن بنده هاش.تنها چیزی ک ازش نمیگذره حق الناسه.ک اونم حق خودش نیس حق بندشه ک باید حلال کنه

یعنی دو بار برلی هر گناه عذاب میکشه؟یه بار موقت یه بار هم دائمی ؟

من عقیده دارم ته تهش همه میرن بهشت

منتها تو ۷ تا جهانی که میگذرونن عذاب کاراشونو میکشن درس میگیرن بعد میرن

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
بنظرم زندگی در پیش نداریم 😕

بنظرم اشتب میزنی دخترم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
روی چ حسابی ب تناسخ اعتقاد داری؟؟؟؟؟

منم تا حدودی بهش معتقدم. اول اینکه عمر انسان خیلی کوتاهه و اون کمالی که مدنظر پروردگار هست با یه بار زندگی کردن به دست نمیاد. دوم اینکه تکلیف اونایی که تو بچگی یا اول جوانی میمیرن یا معلول ذهنی و جسمی هستن چی میشه پس؟ سهم اونا از فرصت یکبار زندگی کردن خیلی ناچیزه و عادلانه نیست و این با صفت خدا جور در نمیاد.

تمام اینا که گفتم فقط طرز فکر خودمه. خیلی به این چیزها فکر میکنم

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

اینطوری که شما میگین اگه همینجا باشه و اون دنیایی نباشه خدا ناعادله پس نعوذبالله

2706