2737
2739
عنوان

خدایا دارم رواتی میشم از رفلاکس بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 49 پست
بالا هم‌ میاره البته نه جهشی از بغل دهنش میریزه بیرون 

تایه حدی طبیعیه اون شیر اضافه رو میدن مثلا بچه های رفلاکسی تو خواب یهو جیغ میکشن چون تو گلوشون شیر یا اسید معده امده

یا گاهیی مک میزنن ک فک میکنی گشنه ان اما اون شیر ک امده تو گلو رو قورت میدن

درضمن من برا یبوست دختر ۵۰ روزه ام یه قاشق مربا خوری پودر رازیانه یه حبه قند پودر شده و یه قاشق روغن محلی یا گره رو گاز تفت میدادم از چای صاف کن رد میکردم بعد ۱۲ ساعت یه بار یکم بیشتر از نیم میل بهش میدادم 

😢😢 صد رحمت به کولیک .رفلاکس وحشتناکه

مگه چه جوریع،؟؟من بچه اولم فرشته بود خودم به زور واسه شیر خوردن بیدارش میکنم اما این کولی اصلا خواب و خوراک ازم گرفته مگه از این بدتر هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکار کنم برا کولیک؟ بیچاره انقد زور میزنه به خودش میپیچه دلم کباب میشه  کولیک اید داده دکتر و ...

منم دکتر اولش کولیک اید داد ک تاثیری براش نداشت کولیکز پدی لاکت دایمیکتون گریپ میکسچر اینارو همه امتحان کردم حتی رژیم گرفتم ک شیرم نفاخ نباشه اما هیچی تاثیر نداشت عرق نعناع بخور ک نفخ شیرت گرفته بشه تو غدا خوردنم دقت کن مثلا من دوغ یا تخم مرع ک میخوردم دخترم بیشتر جیع میکشید

فقط میتونم بگم خدا بهت صبر بده 

پسر منم رفلاکسی بود  تازه شیر خودمم میخورد با اینکه کلی پرهیز میکردم و چیزهای نفاخ و لبنیات نمیخوردم جونم به لبم رسید تو بیداری اصلا شیر نمیخورد و باید میدوشیدم تو شیشه میخورد خلاصه که واقعا سخت بود باز خداروشکر کن شیرخشکیه بچت شیر مخصوص رفلاکسی بهش میده دکتر 

قرص نکسیوم خیلی خوبه مرتب بهش بده 

پسر من ۷ ماهگی خوب شد و داروهاشو قطع کردم 

عزیزم با نکسیوم خیلی بهتر میشه

فقط دکتر به من که زانتاک میدادم گفت قبل و بعد دارو 20 دقیقه شیر نخورده باشه حالا یکی گفت با آب سیب بده از دکتر بپرس

جاش خنک باشه بهتر میخوابه. دخترم دو سالشه هنوزم گرمش باشه شبا گریه میکنه تا صبح استرس دارم سرمانخوره

بعد سیر خوردن حتما حتما بیست دقیقه رو شونت نگه دار حتی شب. واقعا سخته. همه این روزا رو گذروندم. تا 7ماهگی لبنیات نباید بخوره. گوجه خام و چیزای کافئین دار نباید بخوره.

از 4ماهگی غذاش رو باید شروع کنی و شیر شب باید قبل یکسالگی قطع بشه

همه اینا گفته های دکتر مقدادی بود من بردم پیشش

صلوات
2738

پسرمنم از اول رفلاکس داشت تالان ک ۴ماهشه

یه مدت خوب شد دوباره شروع کرده

همش نق میزنه وناآرومه

واما نکاتی که لازمه واسه هربچه رفلاکسی که رعایت بشه رو دوستان گفتن مثل سطح شیبدار خوابوندن آروغ گرفتن،حتما وقتی داری شیشه میدی بهش ۳۰تاکه خورد یه آروغ بگیر بعد۳۰تای دیگه رو بده بخوره ودوباره آروغ،حداقل دوبارو حتما باید بگیری

عرق نعناع۳ال۴قطره بریز توابجوش که ولرم شده بده بخوره برا اسید معدش خوبه هیچی هم نمیشه منم میدم هرروز

رانیتیدین هم خوبه

منکه پسرم خوب نشده فعلا،دکترش از ۳ونیم ماهگی گفت غذای کمکیو شروع کنم تا خوب بشه ولی ندادم بهش

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

عزيزم دختر منم دقيقا تا شيش ماهگي رفلاكس شديد داشت يعني به ازاي هر بار شير خوردن(كه خيلي هم ميخورد چون بچه هاي رفلاكس عمدتا احساس ضعف دارن و همش ميخوان مك بزنن)بالا مياورديكي از  بهترين دكتراي تهران ميبردم أما خودش بعد شيش ماه قط شد توكل كن و صبور باش

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
عزیزم با نکسیوم خیلی بهتر میشه فقط دکتر به من که زانتاک میدادم گفت قبل و بعد دارو 20 دقیقه شیر نخور ...

عزیزم شمااز۴ماهگی غذا دادی؟؟

پسرم ۴ماهو ده روزشه میترسم بدم میگم زوده واذیت میشه

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

منم از ٤ماهگي فرني و دو هفته بعد حريره بادوم رو دادم بهش نه اصلا اذيت نميكنه

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
عزیزم شمااز۴ماهگی غذا دادی؟؟ پسرم ۴ماهو ده روزشه میترسم بدم میگم زوده واذیت میشه

آره چون میگن واسه بچه های رفلاکسی مایعات خوب نیست باید زودتر غذا بخورن غذاها هم آبکی نباشه

من با پوره هویج و پوره کدو حلوایی شروع کردم

دکتر مقدادی بهم یه برگه داده بود به مرور سوپ دادم 

صلوات
آره چون میگن واسه بچه های رفلاکسی مایعات خوب نیست باید زودتر غذا بخورن غذاها هم آبکی نباشه من با پو ...

دکتربه من گفت از حریره بادوم شروع کنم

میشه اون برگه رو به‌منم بفرستی اگه داری البته

دکتربه من گفت از حریره بادوم شروع کنم میشه اون برگه رو به‌منم بفرستی اگه داری البته

نه عزیزم ندارم

دخترم الان دو سال و 4ماهشه

ولی بری تو سایت دکتر مقدادی اونجا گذاشته

صلوات
2706