2733
2739

مشکلت چیه؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره گلم هستن کسایی ک رفتن دکتر درمان شدن 

البته بستگی داره دکتر چقدر امیدوارت کنه 

واسه من ک صفره😔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اره بابا..ب ابجی منم گفتن نازا الان بچش 7 ماهسه..کلا ب کسی ک ب طور طبیعی 1 سال باردار نشه میگن نازا...دکتر گفت ابجیم داشت میمورد...ی سوزن زد ک هرمون تخم دونش بیاد بالا...1 سال با قرص جلو گیری کرده بود تنبلی و عفونتم داشت هرمون تخمک گذاریشم پایین...ی کپسول خوراکی های تقویتی هم داد همون ماه مادر شد

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2738
عزیزم مگه مشکلتون چیه؟؟

شکل اسپرم همسرم ناقصه 

حرکت اسپرمش صفره 

اسپرم سالم نداره 

واین مشگلش مادرزادیه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
برای هرچیزی درمانی هست ناامید نشو ایشالا ب زودی زود مامان میشی  تحرک اسپرم شوهر منم کمه

واسه ما تو آی وی اف هم جنین نمیشه 😣

خودمم مشگل دارم

کدوم شهری گلم

تبریزم تو چی؟

کرجم 

شوهرم مادرزادی عقیم هست دکترجوابمون کردگفتن که نمیتونین ازراه طبیعی بچه داربشین فقط ازطریق جنین اهدایی منم دوست ندارم بچه ازاهدایی باشه دوست دارم ازشوهرم باشه حالامیگن کسی اسپرم نداشته باشه اصلاتاخارج ازکشوربره بچه دارنمیشه ازراه طبیعی سه سال اقدام کردیم ولی نشدکه نشدآرزوی بچه دارم 

2706