2733
2734

به نظرتون این کارم خوبه یا بهش کادو بدم .میخوام براش کیک بپزم .وخودم براش گیتار بزنم.وبعدم با ماشین ببرمش دور دور چطوره😉البته من خیلی وقته تولدش فقط بهش تبریک میگم میخوام امسال انشااللله کاری کنم تو یادش بمونه .ورفت رفت دوباره چند سال دیگه سوپرایزش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوه مای گاد

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

این تاپیک حال ادمو خوب میکنه باریکلا مشتی 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

کیک بگیر 

کادوببرش بیرون یه چیزم براش بگیر :/

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

اگه آدم خوبیه و هواتو داره حتما این کارارو بکن ولی اگه نیس برو سرتو بکوب به دیوار برا این تصمیمت

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
چه کار خوبی میکنی ، آفرین بنظرم یه کادوی کوچولو هم بگیری بد نیست مثلا در حد یه روسری  گیتار ه ...

😁😁😁اخه خودم براش اهنگ ساختم میخوام براش اجرا کنم 😁😁

2706