2733
2734
عنوان

مهریه

175 بازدید | 2 پست

سلام . 

من الان روند قبل ازدواجمو ک صحبت درباره مهریه اس دارم می گذرونم . 

خانواده ام تحصیل کرده ان و سطح زندگیه خیلی خوبی داریم ...خودمم دانشجوام و ۲۳ سال میشم اخر امسال 

پدرم به علت شغل همسرم ک فوق الکترونیک و بازاریه و درامدشم خوبه و اختلاف سنیمونم حدودا ۹ سال و ایشون ۳۲ دارن موافق نیس ولی در نهایت میگ حرف خودته در اخر

مادرمم چون از همکارایه محیط کارش بوده تقریبا میشناسه و با تحقیقی ک کردن مشکلی نداره.

درباره مهریه خوده اقا پسر (طلاق عقدی در حد کمتر از یه ماه ک نساختن اخلاقی بوده مادرم وکیل پروندش بود   ) به ۱۵۰ تا سکه هم راضی نمیشه 

دم از ازدواج با عشق و تقلید نکردن از دخترایه دیگ میزنه ...(زن قبلیشو برده بوده محضر و راضی کرده بوده مهریشو ببخشه و اونم امضا کرده و پدره دختره فهمیده و اختلاف شروع شده ولی بجاش کارت پول پسره دسته دختره بوده ک ۳۰ میلیون کارت به کارت میکنه برایه بابا ک ورشکسته بوده و اختلاف بیشتر شده و تموم کرد خوده پسره و دختره هم از نظر اخلاقی نمیشناخته پسره با اینک فامیل ناتنی بودن و زود ازدواج کرده بودن ) ...پدرم در جریان نیس 

فکر میکنم تو ذهنش بود ک پدر و مادرم کمتر از ۱۵۰ تا قبول نمیکنن ...میخواس منو راضی کنه 

ایشونم ک دید من راضی نمیشم و مربوط به من نبود تعیین مهریه واقعا و کمترینم در نظر گرفتیم چون گفتیم شرایطش اوکی و جبران میشه  ...(تو خانواده ما زن بیشتر مال شوهر به نامشه ) ...دایم میگف من رویه پای خودم بودم و هرچی دارم خودم بدست اوردم ...اطرافیام به ۱۴ تا سکه ازدواج کردن 

از رویه عشق ...(از دهنش در رف خانوادش میترسن باز به طلاق بکشه و از مهریه بالا میترسن )

الانم میگف مالی ندارم و همینم ...در نهایتم دید من حرفم اینه ک این اقا فکر میکنه ما دنبال پول  و مال عزیزش هستیم ک تعداد سکه ۱۵۰ تا مهم برامون (بیشترش تشریفاته ) ....با شعار جون فدایی دم از عشق من ....گف بدرده هم نمیخوریم و خداحافظ 

خواستگار پولداری دارم ک تک پسره و خرج جهیزیه هم ما نمیخواد بدیم حتی ...ولی من خریت کردم گفتم این پسره و بقیه اطرافیامون ک خانواده نزدیک مادرمم فقط میدونن .....بنظرتون زندگی از روی عشق میخواس یا زبل خان بود ؟ 

دیوس بزرگ بود ازکجا معلوم نبره تورو مهریتو ببخشی حالا ۱۵۰تا نه ۲۵۰تا ارزش جدا شدن داره بترس ازین افراد مهریه اصن ۵۰تا ولی دو دنگ یه خونه یا ۱۵۰تا باحق طلاق بنظرم باموقعیت اجتماعی خونوادت و سن کمت بمون ادمش بیاد مهریه ملاک نیس خیلی ولی بودنش بهتراز نبودنشع منم سر همین چیزا ازدواجمون بهم خورد ولی با یکی بهترو بالاتر ازدواج کردم خداروشکر بهم خورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘