2733
2739
خیلی خوب بوده فک کنم من فقط خنگ بودم که یه حلقه فقط خرید

شوهرم هر چی پول درمیاورد بهم میگفت عروسی رم خودش گرفت منم میگفتم خب این پولو بزاریم برا فلان کار با این پول این ماه بریم این طلا رو بخریم اونم گوش میداد. خودش ک نمیدونست باید بخره خونوادشم نمیگفتن اگه خودم  نمیگفتم هیچچی نمیخریدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماام واسه سرویس عروسی اینجوری رفتیم دوتایی ب قول تو بدون هیچ مزاحمی

من تو هیچکدوم از خریدام کسی رو نبردم 

مادر شوهرم هی میگفت تو تنها عروسمی ک نذاشتی باهات بیام خرید منم گفتم پسرت گفته ما رسم اینجوری نداریم بعدم وقتی همه خرجا از جیب شوهرم بود دیگه بقیه رو چ احتیاج بود 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2731
من تو هیچکدوم از خریدام کسی رو نبردم  مادر شوهرم هی میگفت تو تنها عروسمی ک نذاشتی باهات بیام خ ...

دقیقا شوهر منم خودش خرج همه چیو میداد ولی خرید لباسای عروسیمو خواهرشوهرم کوفتم کرد هیچوقت یادم نمیره الهی ک خداام ازش نگذره

همسرم خوبه ولی دو ساله تو عقدم فقط یه انگشتر و گوشواره خریده خیلی برام کم گرفته الان که میبینم بقیه ...

آره  واقعا  کم خرید کرده  اگه  دستش تنگ نیست  ازش بخواه  که  هرچند  اگه  هرچی هم دستش تنگ  باشه،  تو این دوسال  سرویستو  باید میگرفت  شده قسطی!! 

خسیس نیست ایا ؟  خرجهای دیگه واست میکنه  مثه لباس خریدن؟  پول بهت میده؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2740
خیلی عالی بوده برا من فقط یه حلقه گرفت

ما حلقه ی نقره گرفتیم.البته به اصرار من.چون  نمیخواستم خرجمون بیشتر شه.به خدا اون دستبندم به زور گرفتن برام.میگفتم نمیخوام.ناراحت نشو.طلا که چیزی نیست.ازدواج باید آرامش بده بهمون نه اینکه یه غم به غمامون اضافه کنه.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
آره  واقعا  کم خرید کرده  اگه  دستش تنگ نیست  ازش بخواه  که  هرچن ...

اره میبرتم رستوران برام لباس میخره پول تو کارتم میریزه ولی نه برام گوشی خریده نه طلا

ما حلقه ی نقره گرفتیم.البته به اصرار من.چون  نمیخواستم خرجمون بیشتر شه.به خدا اون دستبندم به زو ...

نمیدونم خجالت میکشم بین بقیه با خودشون بگن دوساله عقده یه دستبند ندارع

دقیقا شوهر منم خودش خرج همه چیو میداد ولی خرید لباسای عروسیمو خواهرشوهرم کوفتم کرد هیچوقت یادم نمیره ...

من نمیفهمم ی آدم چقدر باید بیشعور باشه 

خرید عروسی یکی از بهترین خاطره های یه دختره ک یه نفهم با نفهمیش میتونه گند بزنه توش 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
اره میبرتم رستوران برام لباس میخره پول تو کارتم میریزه ولی نه برام گوشی خریده نه طلا

خوب  پس خدا رو شکر  خسیس نیست 

ازش بخواه بگو توقع داری واست بخره ، رسمه.

بکُن  تو سرش که طلا  پس اندازه  واسه زندگی 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706