2733
2734
عنوان

اونایی که دخترکوچولودارین ی دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 31 پست
کلا دختر یه چیز دیگه است.هزار جور ناز و ادا داره.دختر من یک و نیم سالشه فکر کنم روزی بالای بیست بار ...

قند تو دلم اب شد😁

خدا همه بچه هارو حفظ کنه ایشالا

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دخترم مونس تنهاییهای منه.همش میگه مامان دوست دارم بیاسرتو بزار رو شکمم.۳سالشه

حتما شماهم همونجا میخوای قورتش بدی😍😍😄

برای سلامتی و سالم بودن دخمل قشنگم ی صلوات بفرس     
2738
اره خیلی دوسش دارم.همش براش دعا میکنم عاقبت بخیربشه.دوس ندارم شوهرش بدم از الان فکرم تا اونجاها رفته ...

منم با اینکه هنوزم بدنیا نیونده فکرم تااونجا ها دورمیزنه

برای سلامتی و سالم بودن دخمل قشنگم ی صلوات بفرس     

وای کاش دختر منم ناز و گوگولی باشه و آروم   به زندگی من و همسرم آرامش بده

پسرم خیلی شیطونه واقعا زندگی من و همسرم را خیلی آشوب کرده و بینمون فاصله انداخته

دعا کنید پسرم آروم و حرف گوش کن بشه 

منم با اینکه هنوزم بدنیا نیونده فکرم تااونجا ها دورمیزنه

انشاالله میادبغلت تازه میفهمی چ نفسی داری عشقه. هرچقدر سخته بزرگ کردنشون بازم عشقن .مخصوصا زمانی ک زبون باز میکنن میگن مامان بابا

تنها همدممه خیلی تنها بودم یه پسر دارم ولی خب سرش گرمه ولی دخترم‌ همش کنارمه دلم بهش خوشه خیلی دوسش دارم خیلییییی😘😘😘😘😘😘😘😘😘

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .

من وقتی دخترم دنیا اومد یه جهره جدید از شوهرم دیدم خیلی خیلی مهربون تر و عاطفی تر از قبل شد 

دخترمم از اون بیشتر این حس و داره و باعث شده خیلی بهم وابسته بشن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!