2737
2734

من اول صبح یا بیسکوییت میخوردم یا سیب شیرین بعد کمی استراحت میکردم بعد ازجام بلند میشدم خیلی اگه غیرقابل تحمل میشد قرص دمیترون میخوردم خود دکتر داده بود بهم

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من تاهفته6_7 خوب بودم بعدشم تهوع استفراغ و...افتضاح شدم وزن کم کردم حتی

تاوقتی ان تی بردم پیش دکترگفتم دیگ بهم قرص بده حداقل ی چیزی بخورم هفته12 دمیترون خوردم خوبم عوق میزنم ولی دیگ بالانمیارم ببین معده خالی زرداب معده بالامیاوردم معده پرهمه چی حتی ازدماغمم میومد یاخدااعصابم 

دیشب قرصم تموم شدگفتم نگیرم شایدرفع شده بخداصبح توتخت خواب بودم عوق زدم و دویدم باز زرداب بالااوردم وسریع قرص گرفتم

اینم بگم من قبلش هرچی ک برای تهوع گفتن خوردم از گرمی او عصاره و سیرابی و....فایده نداشت جز قرص

انشاالله خوب باشی

توام خوبی کی به کیه!
2738
براي من هيچي خوب نبود دورع ش بگذره خوب ميشي ولي ميگن نارنگي سيرابي  دلستر زنجبيل قرص دميت ...

زنجبیل پودرش ضرر نداره؟

من چندجا خونده بودم که مضره فقط باید تازه ش باشه

من هیچی روم جواب نمیداد.اماخاله مامانم ماما هستش بهم گفته بودصبح قبل بلندشدن ازرختخوابت نون خشک یابیسکوییت زنجبیلی یامغزیجات نمکی بذاردهنت بعدبلندشو.

قرص هم دکترم داداماچون شنیده بودم بلوغ زودرس میاره مصرف قرص (هرقرصی به جزویتامین واهن و...)نمیخوردم

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
من تاهفته6_7 خوب بودم بعدشم تهوع استفراغ و...افتضاح شدم وزن کم کردم حتی تاوقتی ان تی بردم پیش دکترگ ...

اخییییی چقدسختتتت😰😰

نه من فقط تهوع دارم و بالا نمیارم خداروشکر

ایشالا شما هم زود خوب شی عزیزم❤️

2706