2737
2734

توروخدا هرچی بلدین هردارویی اثرکرده بگین واقعا سخته پسرمم کولیک بودولی این دفعه انگاربچه ی دوم اعصابم خیلی ضعیف شده چطوری ۳ماه تحمل کنم تموم شه البته دخترم خیلی بدشیرمیخوره همش هواقورت میده اینم موندم چه کنم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

عزیزم پسر منم کولیک داشت شکمشو گرم نگه دار آروغ هاشو بگیر شربت کولیک ایز من میدادم بهش خودتونم چیزای نفاغ نخور

خدایا گل پسرم امیرحسین وگل دخترم آوا رو برای ما حفظش کن خدا همه اونایی که نی نی دلشون میخواد رو دامنشون و سبز کنه ایشالا🧿🧿❤️❤️

اجی. اول اینکه یه قطره عالی هستeasy cool.اینو بخر یده بخوره روزی سه بار پنج قطره......بعد وقتایی که شبا گریع میکنه، سشوار روشن کن جوری که ‌‌‌بادش بهش نخوره .نیم متر فاصلع بده که صداشو بشنوه.همچی اروم میشه.که خودت حال میکنی.من اینکارو کردم.قطره هم عالیه.پرفکته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شربت اهورا نی نی .

قطره های کولیک. خودت غذاهای نفاخ نخور. بامجون و تخم مرغ و ... نخور خورشت سبزی نخور. حالا خوردی ی بار اشتباهی و مجبوری روش عرق نعنا بخور. بچه رو روی سطح شیب دار بگیر. شکمش رو ماساژ بده حمامش کن.صداهای سشورار و اب و اینا رو دانلود کن با صدای کم گاهی اوقات بذار البته گوشیت رو افلاین کن ضرر نداشته باشه براش امواج و ....

ننو ببند براش. من ننورو خیلی نتیجه گرفتم همه نکات ب من کمک کرد ک ی بچه بدقلق و رفلکس و کولیکی رو تا الان بزرگ کنم. 

اجی. اول اینکه یه قطره عالی هستeasy cool.اینو بخر یده بخوره روزی سه بار پنج قطره......بعد وقتایی که ...

قطره راحت پیدامیش؟زیریک ماهم خوبه؟کولیک ایز گریپ میوچرهیچ کدوم اثرنداره دوروزه دسشویی هم نمیکنه درست حسابی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
شربت اهورا نی نی . قطره های کولیک. خودت غذاهای نفاخ نخور. بامجون و تخم مرغ و ... نخور خورشت سبزی نخ ...

همه ی ایناروکردم خیلی بدقلق خیلی اصلا توننونمیره شربت اهورانی نی چطوره؟زیریک ماه؟

2738

بچت چند وقتشه؟منم بچه دوممه ودخترم بیس روزشه داغونم کرده ولی قطره کولیکز هرشیش ساعت بهش میدم اروغشم میگیرم شکمشم با دوقطره روغن زیتون ماساژ میدم بهترشده وگرنه شب وروز برام نزاشته بود

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
کولیک دوره ایه و باید دورش بگذره...دکترش‌جی اجویز کرده براش؟

کولیک ایز داده اصلا نمیخوره شربت کریپ میکچرداده میگن زیریک ماه بده ولی میدم

قطره راحت پیدامیش؟زیریک ماهم خوبه؟کولیک ایز گریپ میوچرهیچ کدوم اثرنداره دوروزه دسشویی هم نمیکنه درست ...

عزیز برا یبوست من ی پیشنهاد بدم بهت قطره آد یعنی من هر وقت بخوام برم بیرون و نخوام بچم حالا پی پی کن توی اون وضع  تو خونه بهش میدم سریع هم دستشویی میکنه. شیر خشکم میدی؟

بچت چند وقتشه؟منم بچه دوممه ودخترم بیس روزشه داغونم کرده ولی قطره کولیکز هرشیش ساعت بهش میدم اروغشم ...

منم ۲۰ روزشه مال من اصلا روزمین نمیمونه آروغم دیرمیزنه اصلا ازدردسینه رونمیگیره خوابم کلا فه ش میکنه یه سره جیغ میزنه یه پسر کوچیکم دارم خدابه خاطراون کمکم کنه خوب شه

عزیز برا یبوست من ی پیشنهاد بدم بهت قطره آد یعنی من هر وقت بخوام برم بیرون و نخوام بچم حالا پی پی کن ...

نه نمیدم پس ازفرداقطره روشروع کنم اینقددرگیرم کرده قطره ندادم

بچت چند وقتشه؟منم بچه دوممه ودخترم بیس روزشه داغونم کرده ولی قطره کولیکز هرشیش ساعت بهش میدم اروغشم ...

چندقطره آد میدی شما؟

همه ی ایناروکردم خیلی بدقلق خیلی اصلا توننونمیره شربت اهورانی نی چطوره؟زیریک ماه؟

برا منم نمیرفت توی ننو ولی دیگه از سه ماهگی رفت تا ده ماهگی ک دیگه.خودم نخواستم بره . باید بپرسی از داروخوته و دکترش برا شربته. گیاهیه . راستی خودتم زیره دم کن بخور شوید هم بخور. منو اتیش زد این بچه ولی خوب  هر جور بود گذشت سخته خیلی فقط ارامشت رو حفظ کن . ب نظافت خونت اهمیت نده فقط بچه خودت خوااااب

2706