2737
2734
واقعا؟😃

اره همه بهم میگن ازم میپرسن چطور انقدر معقول شدی میگم فقط تجربه تجربه تجربه زندگیم بالا پاییین خیلی داشته باورت نمیشه یه کتابه اما همش شد درس عبرت برای زندگیم برای تربیت بچه ام برای ارامش زندگیم این زندگی الانم و ارامششو به اسونی به دست نیاوردم با بی عقلی از دست بدم خیلی دوست دارم یه وقتی سر فرصت برای بچه های اینجا وقت بزارمو از تجربیاتم بگم شاید به درد کسی بخوره 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خیلی دوسش دارم بخاطر این دوسش دارم چون میگن شبیهشم یکم😊🙄

الهی😊موفق باشی زیبا

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
😞

انشالله زود عوضش کنی وکلی چیزای شاد برات اتفاق بیافته

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
یه بار داشتم عکس مانتومومیذاشتم گفتی سرکاریم گزارش بزنید حالا نتم کند شده بود الان یادم اومد اعصابم ...

الهی نه عزیزم من اصلا عجول نیستم ک گیر بدم ب نیومدن عکس تابحال تو هیچ تاپیکی ب جرات میگم نگفتم عکس زود بفرست و از این حرفا مطمئنی من بودم؟؟ یا اسمش مامان امیرجون بود؟؟ آخه اونم پروفایلش مث منه شاید اشتباه کردی فک کردی من بودم گفتم😊

اما عکسمو آره من گذاشتم چندبار اونم نصفه ن کامل😊

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
حس میکنم از خود راضی هستی😁😁😁😁😁

مثبته پروفايلت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706