2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید ولی ویوونه ای
مادر، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا. آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان می‌دهد ، عرش خدا به لرزه درمی‌آید. و همه‌ی فرشتگان سکوت می‌کنند تا زیباترین سمفونیِ هستی را بشنوند: لالایی مادر
2731
اصلا این فکرو نکنین من یه مقدار این دست اون دست کردم بعد از یه بارداری نا موفق بعد سه سال به لطف خدا باردار شدم الان دخترم یک سال و نیمه شه بچه داری راحت نیس اما انقددددرررر شیرینه که به همه سختیاش می ارزه آرزومه این فکرو همون موقع که ازدواج کرده بودم داشتم تا اختلاف سنی کمتری با بچه ام داشتم خدا میدونه روزی نیس که برای داشتنش شکرگذار نباشم
گاهی گمان نمی کنی، ولی می شود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گداییی و بخت با تو یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود
من یک سال و نیم پیش به همسرم گفتم دکتر بهم گفته باید زودتر بچه دار بشی همسرم گفت یک سال دیگه من تمام این یکسال و فکر کردم‌اطلاعات جمع کردم یکسال شد گفت سه ماه دیگه سه ماه بعدش گفت نمیخوام دید من داغونم گفت ۵ ماه بعد هنوز ۵ ماه بعد نشده ولی دیگه میترسم بخاطر اصرار من گفته باشه چون بارها گفته نمیخوام البته وقتی عصبانی میشه یه بار بهم گفت این حرفای خاله زنکی رو انقدر بامن نزن آخه فرزند دار شدن خاله زنکیه؟ شوهرم منو دوست داره ولی الان چند وقته خیلی سرش شلوغه و وقت این بحث ها رو نداره از طرفی منم ۱.۵ سال تو عالم هپروتم که مادر میشم
2706