2733
2734
عنوان

اونایی ک ب اینستا وارد بیان . اونایی ک اعصاب ندارن نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 109 پست
چ جودی مثلاااا ؟؟؟ صد نفر میگن نمیفهمه  

ببین خودتم گفتی که شمارتو داره میفهمه اشنایی و اینکه هر لحظه امکان داره اینستا یه اپدیت جدید بده بیرون که اسم مخاطبین هم باشه خوددانی 

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
اگه شماره شما رو داشته باشه .شما تو مخاطبین پیشنهادیش هستی ..یعنی اون میفهمه یکی از اشناهاس ..واسه ا ...

ک هیچکسی این کارو نمیکنه 

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بالاخره تو مخاطبینش هست یا نه؟؟!!

هست انا ب اسمی ک الان وارد شده چون هیچ اطلاعاتی از خودش نزاشته اون متوجه نمیشه این کیه

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘
2742
عزیزم اون تل که اینجوری میشه اینستا اینجوری نیست

منم گفتم اینستا اینجوری نمیشه فرق داره باهمه برنامه ها

هست انا ب اسمی ک الان وارد شده چون هیچ اطلاعاتی از خودش نزاشته اون متوجه نمیشه این کیه

عزیزم

من تو اینستا وقتی مخاطبم میاد میبینم

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
خودش پاک کرد😂😂😂 زیر پستش گذاشتم 😊😊

عه فک کردم دایرکت پیام دادی اگه زیرپستشه ک خیالت رااااحت راااحت باشه 

ولی بلاخوب چزوندیش ها🤭🤭🤭🤭🤣🤣🤣🤣

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
 خودت برو توی پیجای آشنا..ببین اصلا اثری از شماره هست تو پیجشون؟؟نیست جانم...نیست..معلوم‌نمیشه ...

خخخ شکابتم کنه بفهمه منم بال درمیاره 

داستانمون یکم پیچیدست 

شنیدی میگه فحش از دهنِ 

تو طیباتست 

زهر از قِبَلِ تو نوش دارو

من فقط نمیخام بفهمه ک منم

با افتخار ؛ یک عدد ترکمن هستم .😊
2740
عزیزم من تو اینستا وقتی مخاطبم میاد میبینم

اگ مثلا اسمش مریم باشه اما تو نام کاربریش بنویسه زهرا و هیچ عکس و هیچ اطلاعاتی از خودش نزاشته باشه بازم شما متوجه میشی کیه؟؟؟؟؟

ن فقط متوجه میشی ک تو مخاطبینه و شماره تورو هم داره و فقط ذهنت معطوف میشه ب ی زهرا نامی ن مریم درست میگم؟؟؟؟؟

اگ مثلا اسمش مریم باشه اما تو نام کاربریش بنویسه زهرا و هیچ عکس و هیچ اطلاعاتی از خودش نزاشته باشه ب ...

درسته

ولی بزنه رو کاربریه طرف معلوم نیمشه کیه؟!😑😑😑

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
درسته ولی بزنه رو کاربریه طرف معلوم نیمشه کیه؟!😑😑😑

ن عزیزم اینستاس تلگرام نیستاااااا 

اگ مثلا اسمش مریم باشه اما تو نام کاربریش بنویسه زهرا و هیچ عکس و هیچ اطلاعاتی از خودش نزاشته باشه ب ...

😕😕😕😕😕

دقیقاااااااااا قبل من مریم نامی دوس داشته 

منم ک زهرا نامیم 😂😂

با افتخار ؛ یک عدد ترکمن هستم .😊
ن عزیزم اینستاس تلگرام نیستاااااا 

ب اینجاش دقت نکردم

نمیدونم😐مرسی پونه جان

برم ببینم😂

ب اینجاش دقت نکردم نمیدونم😐مرسی پونه جان برم ببینم😂

فداااای تو قابل نداشت 

2706