2737
2734
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62717 بازدید | 496 پست
نمیدونم چرا همش فکر میکنم عمو و دایی اون و خاله و عمه ی من باید محرم باشن خداییش درستش هم همین بودا ...

برا منم پیش اومده با عموی شوهرم دست دادم وقتی از کربلا اومده بود...تازه میخواستم روبوسی هم کنم نمیدونم چیشد نکردم اصلا حواسم نبود خیلی بهم خندیدن...مثلا مذهبی بود مجلس...

منم همش فکر میکنم محرمن هربار یادم میره

وااا این کجاش سوتیه

چند سال پیش عروسی دختر خاله شوهرم و دختر دایی خودم هم زمان تو یک شب بودن

عید بود ما رفتیم خونه خاله شوهرم بهش گفتم ببخشید خاله جون عروسی دختر داییمم شب عروسی سمیه جانه ما نمیتونیم تشریف بیاریم

الهم صلی علی محمد وآل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم زمانی که عقد کردیم، فکر میکردم با عمو و دایی شوهرم محرم هستم، حالا دایی شوهرم شیخه، فکر کنین ، برای اولین بار که داییشو دیدم، عین بچه پریدم تو بغله دایی شیخه، و رو بوسی و دست و اینا..‌. بعدش دیدم همه هاج و واج دارن نگام میکنن، شوهرم همونجا بهم گفت چخبره، دیگه رفتم تو خودم از خجالت، ولی مادرشوهرم گفت عیب نداره، یک بار محرمه😁😁

2738

من به شوهر عمه های شوهرمم دست میدم این حرفا دیگه چیه

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
2706