2737
2739
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62717 بازدید | 496 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا همش فکر میکنم عمو و دایی اون و خاله و عمه ی من باید محرم باشن خداییش درستش هم همین بودا ...

منم سال اول نامزدیم که رفتم تو جمع خانواده همسرم با عموی همسرم روبوسی کردم بعدش فهمیدم چه اشتباهی کردم نمیدونم چرا فکر کردم محرمه😅 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2728
نمیدونم چرا همش فکر میکنم عمو و دایی اون و خاله و عمه ی من باید محرم باشن خداییش درستش هم همین بودا ...

وای منم اولین بار ک تو جمعشون بودم ب دایی شوهرم حواسم نبود دست دادم اونم نامردی نکرد دست داد نمیدونم فهمیدن یانه ولی چیزی ک ب روم نیاوردن خخخ

2738
خب محرم نیست اخه

چرا محرم نیست باید دل خود اینو بگه که همه محرمن من باهم مسن رو بوسی میکنم با جوانم دست میدم اگر عید باشه همه را رو بوسی میکنم حتی اگر وضو عم داشته باشم دستت میدم بعد نماز میخوانم

من ک با عموی شوهرم علاوه بر دست دادن روبوسی هم میکنیم. اه اه...البته پیره

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

عموی پدر  شوهرم پیر مرد بود

من اولین بار رفتم خونشون  بهم دست داد گفت خوش اومدی عروسم

تو هم مثل عروس خودمی

الان یکساله فوت شده خدا رحمتش کنه هربار میرفتم عیدی  میداد

میگفت دستم سبکه سال پرپولی داری

راست هم میگفت 😥

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
این سوتی نیست، سوتی اینه؛ 👇 برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق ب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
😂😂 من اصلا به نامحرم دست نمیدم اما یکبار هول شدم جلوی یکی از مذهبی ترین مرد های فامیلم دسمو دراز ک ...

خاطره بگم

۱۰ سالم بود 

من چند وقت یک بار با بابام میرفتم اداره بابام

همکاراش منو  میشناختن

یبار که تو سالن نهارخوری بودیم  دوست بابام اومد جلو گفت سلام نیلوفر خانم خوبی؟ دستشو آورد جلو که دست بده

منم دستمو بردم که دست بدم یهو دستشو کشید عقب 

گفت نه  تو دیگه بزرگ شدی دخترم.

من به شما نامحرم هستم نباید به آقایون دست بدی !

اون لحظه حس خیلی بدی بهم  دست داد ضایع شده بودم 

ولی همون شد دیگه به هیچ  مردی دست ندادم

2706