2733
2734
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62717 بازدید | 496 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محرم نیستا😓

حرفمو پس میگیرم خوبه قبل ازدواجم فهمیدم وگرنه میپریدم بغل اون عموش عاشق عموشم

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭

دوستان عموی همسر نامحرمه

متوجه شدین چرا ناراحته؟😶

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
حرفمو پس میگیرم خوبه قبل ازدواجم فهمیدم وگرنه میپریدم بغل اون عموش عاشق عموشم

عزیزمممم😄

منم با عمو های اقامون صمیمی ام تقریبا سناشون زیاده.همون اوایل وارد مهمونی شدم داشتم با همه احوال پرسی میکردم داشتم میرفتم سمت عموی اقامون یکی داد زد کجاااا میریییی😂 دیگه بهم توضیح دادن.

بعد گفتم عمو شانست خوند وگرنه داشتم میومدم بوست کنم:)

یه سری همه جمع بودیم خاله ام خواست بگه راستی شوهر شهرزاد به ما که خاله ی شهرزادیم محرم یانه؟؟گفت راستی شوهر شهرزاد به ماها که خاله ی شهرزادیم حلاله؟؟شوهرم هم بود پسر خاله ام متوجه سوتی خاله ام شد خواست سر به سرش بذاره گفت نه والا فقط به شهرزاد حلال تو شوهر خودت بهت حلال همه مردیم از خنده و شوهرم و خاله ام هر کدوم از یه طرف خودشونو پنهون میکردن از خجالت😆😆😆😆😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂

2738
عزیزمممم😄 منم با عمو های اقامون صمیمی ام تقریبا سناشون زیاده.همون اوایل وارد مهمونی شدم داشتم با ه ...

وای خوبه من فهمیدم وگرنه همینجوری میرفتمااااا بی ترمز😂😂😂😂

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭

منم.با دایی شوهرم بعد از اولین دیدار با اینکه خیلی مومن بود دست دادم موقع خداحافظی.. خودم دستمو.دراز کردم گفتم .. من میخوام دست بدم بهتون اگه ممکنه

ایشونم دست داد و دو تا زد به شونمو خندید

منم قرار بود چشامو عمل کنم روز قبلش برای معاینه رفتم پیش دکتر ،دکتره با شوهرم آشنا بود از بس بهم تاکید کرد شوهرم ک حواست باشه تحویلش بگیری و اینا منم هول شدم دکتره با دستش اشاره زد ک بشینم من فک کردم میخواد دست بده باهاش دست دادم بعدش فهمیدم چ سوتی ای دادم فرداش ک رفتم عمل آروم بودم دکتره گفت شیطونیه دیروزتو باور کنیم یا مظلومیت امروزتو😂

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2706