2733
2734

گاهی میگم خدا چه لطفی بهمون کرده یه زمانی رو داده برای راز و نیاز❤❤. اگه این نبود من یکی زیر بار مشکلات کمر خم میکردم😢. شما بعد از نماز حس آرامش و سبکی نمیگیرین؟

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من ما باید با وجود مشکلات خیلی زیاد بازم از خدا یه تشکری کنیم...من نمیدونم چرا وقتی یکی یه ذره بهمون خوبی میکنه هی واسه طرف تن تن کادو میخریم و فلان‌...و صدبارم ازش تشکر میکنیم ..حداقل به خاطر این همه نعمت چه خوب چه بد یه تشکری بکنیم...فک نکنم نماز وقت گیر باشه.‌البته این اعتقاد منه....علاوه بر اینا بهتره توی نمازخوندن قوی باشیم ن اینکه ی روز بخونیم ی روز نخونیم

2728
شدید ا دل مر ده و افسر ده شدم حتی پد رم و نز دیکانم عذابم دادن

پس یا علی بگو و شروع کن فقط به خودت قول بده تمام تلاشتو میکنی که تا اخر عمر راه درستو بری و ثابت قرم بمونی😍

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چطوری

اونو من دیگه نمیدونم چطوری‌‌‌...من خودم هم حجابم درست حسابی نبود هم غیبتم شدید بود هم اینکه کلا دل یکی رو میشکوندم..نماز روهم تعطیل کرده بودم ولی دیگ ی اتفاقی واسم افتاد ک واقعا عاشق نماز شدم والان به محض الله اکبر میخونم و همشون سروقت

2738
من اصن بخاطر عذابای ک کشیدم و صداش کر دمو بی تفاوت بود مقصرش میدو نم

هممون مشکلات داریم..فک نکن همه بی مشکلن..آره درکت میکنم منم بعضا عصبی میشم ک چرا مشکلمو حل نمیکنی ولی بعدا گفتم خدایا غلط کردم تو صلاحمو خوب دونستی

فقط نمازامون باید از ته دل باشه نباید خدارو به چشم یه سوپرمارکتی ببینیم که هرچی ازش بخوایم ب ما بده.‌‌باید صبور باشیم زود جا نزنیم وقتی مشکل داشتیم بازم نماز بخونیم و شاکر باشیم ..مثالش مثل زن و شوهری هستش ک وقتی ی کوچولو مشکل پیش میاد طلاق میگیرن...باید تو مشکلات هم به یاد خدا بود ک متاسفانه ب محض حل نشدن مشکل سریع جبهه میگیرم ک خدا دیگ باهات قهرم و نماز تعطیل...

میدونی نماز که میخونی گره هات جایی که فکرشو نمیکنی باز میشن.یه ارامش خاصی داری در طول روز.کارات نطم میگیرن.اینا همش برکتتن.برکت فقط رزق و روزی که نیس. من ب چشم خودم دبدم افرادی که نماز اول وقت مبخوندن خدا دستشونو یه جایی گرفته.به خدا اغراق نمیکنم.بعد نماز حالت خیلی خوبه.بخصوص نماز مغرب و عشا.امتحان کن چند روز میبینی اثرشو تووی روحیت.آدمی که نماز نمیخونه صد درصد افسرده میشه.حالا هی بیان بگن نه اینطور نیس و توجیه کنن که غربیا الن و بلن .ولی واقعیت همینه.نماز واقعا روحتو صیقل میده.سبک میکنه. 

تنگی و تاریکی قبرووتصور کن نماز میشه روشنایی قبرت.تازه اگه صد تا شهرو اباد کنی و صد تا مسجد بسازی تا نماز نخونی اون دنیا ازت قبول نمیشه کارای خوبت

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2706