2733
2739
عنوان

شوهره بی درک

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 56 پست
ادم عاقل از همچین مردی باردار میشه؟

خب اکثر جوابا اینجا اینه

تا قبل بارداری فرشته بود همینکه حامله شدم شد دیو😑😑🤣

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخ اصل مطلبو ول کردی  ببینی کجا میره🤣🤣🤣🤣🤣گوشیش خاموشه اطلاعاتی در دسترس نیس

نه اخه ریلکس به زنش گفته تو جاده ام 😀

همیشه به شوهرم.میگم دلم میخواد یه روز از عمر مونده دلم میخواد مرد بشم.بدونم تو اون کله اتون چی میگذره که سازتون کوکش همیشه با زنها یکی نیست.تا یه چیزی هم بگی میگن مردا ال مردا بل

البته شوهرم.خوبه ها اما ذات کلی همه شون یکیه

خب کاری ازدستت برنمیاد برو ی دوش بگیر اروم شو بعدم بیا کنار بچت بخواب خودش میاد خونه هر چی زنگ بزنی بدتره بی تفاوت باش نسبت ب این کاراش اگرم میخوای ی موقع بهش بگی بایکی ارتباطتو قطع کن ب حالت دستوری نگو .ی جوری نرم و اروم مردا بازبون نرم رام میشن 

2740
به یه مرد 40 ساله گفتید چکار کنه یا چکار نکنه و جاش تصمیم گرفتید توقع دارید ناراحت نشه ؟؟ نظر دادن ...

چه ربطی داره 

دیگ حرفش در حدی نبوده ک مثل بچه ها سر به بیابون بذاره 

شورشو داری در میاری بنظرم 

سرقبر باباش...بخدانمیدونم گوشیشوخاموش کرده

به جهنم برو کنار بچت بخواب اصلا هم جوش نزن.هرچه دنبال اینجور افراد بری بدتر میشه.فقط اومد بهش بگو ماشالا سنی ازت گذشته سعی کن عقلتم همون قدر زیاد کنی.

به یه مرد 40 ساله گفتید چکار کنه یا چکار نکنه و جاش تصمیم گرفتید توقع دارید ناراحت نشه ؟؟ نظر دادن ...

پس عین بچه ها قهر نکنه واسه یه وسیله ممنوع.عین یه مرد بگه خودم بهتر میدونم نه اینکه اینجوری ناز کنه.

2706