2733
2734
عنوان

شوهره بی درک

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 56 پست
به جهنم برو کنار بچت بخواب اصلا هم جوش نزن.هرچه دنبال اینجور افراد بری بدتر میشه.فقط اومد بهش بگو ما ...

این چیزایی ک‌زنش ازش گفته 

این حرفو بزنه میاد میزنه استخوناشم میشکنه ، توی بارداری بهش رحم نکرده کتکش زده الان ک هیچی دستش بازتره 

حرف سنگینیه ولی حال میده گفتنش تا فیها خالدونش میسوزه 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا باکی دوست نداری رفت امد کنه.واقعا مزاحم شماست یا حساسیت الکی شما اونو حساس کرده

دخترعمومه قبلا تودوران مجردی باهم دوست بودن دختره هم سنش بالاس شوهرداره ولی جلفه خوشم نمیادشوهرم بادوست دختر زمان مجردیش حرف بزنه

این چیزایی ک‌زنش ازش گفته  این حرفو بزنه میاد میزنه استخوناشم میشکنه ، توی بارداری بهش رحم نکر ...

من اصولا تو فرار حرفهامو میزنم اگه خواست حمله کنه بشه.بعضی ها فیس تو فیس حرف قلمبه میزنن .کتک نوش میکنن

البته شوهرم دست بزن نیست با حرف بدون توهین فقط میسوزونیم همو😀

2728
پس عین بچه ها قهر نکنه واسه یه وسیله ممنوع.عین یه مرد بگه خودم بهتر میدونم نه اینکه اینجوری ناز کنه.

کارش که نمیگم درست بوده آدمی که قهر کنه و از خونه بره قطعا بلوغ فکریش کمه ..میگم کار استارتر هم از نظر من درست نیست 

دخترعمومه قبلا تودوران مجردی باهم دوست بودن دختره هم سنش بالاس شوهرداره ولی جلفه خوشم نمیادشوهرم باد ...

ماشالا شوهرت تو فامیل خوب فعال بوده.

برات مهم نباشه.ولی دختر عموت زرنگ تر از تو بود شناختش که حسابی روش باز نکرد.شمام حساسش نکن .کم کم خودتو دور میکردی .اینجور فقط شوهرت حساس میشه.توام کوچکترین برخوردهاشون به دلت میاد

کارش که نمیگم درست بوده آدمی که قهر کنه و از خونه بره قطعا بلوغ فکریش کمه ..میگم کار استارتر هم از ن ...

متوجه منظورت شدم.مردهااا همینجوری ان فقط میخوای رَم کنن یه جمله دستوری بگو چنان وحشی میشن.حالا هموک حرف با احساسات و زبون بگو میان نازتم میکنن که دلخوری کار اون شخص از دلت میره

2738
چچجوری زن کسی ک 13 سال ازت بزرگتره شدی؟ چجوری اجازه دادی چند بار بزندت ؟ چجوری راضی شدی ازش باردار ...

یه جوری میگین ۱۳ سال بزرگتره انگار خیلیه😐 

زن بیژن مرنضوی که میگن ۲۲ سالشه حالا بعضیا هم میگن ۳۶ سال

بیژن مرتضوی خودش متولد....۱۳۳هست

متوجه منظورت شدم.مردهااا همینجوری ان فقط میخوای رَم کنن یه جمله دستوری بگو چنان وحشی میشن.حالا هموک ...

دقیقا ..سیاست زنانه که میگن اصلا همینه ..مردا خیلی بچه و ساده هستن و به راحتی حرف رو میپذیرن اگر لحن درست باشه و چون عاشق قدرت و سلطه گری هستن اگر جمله دستوری باشه احساس خطر میکنن و به قول شما رم میکنن😂😂

دقیقا ..سیاست زنانه که میگن اصلا همینه ..مردا خیلی بچه و ساده هستن و به راحتی حرف رو میپذیرن اگر لحن ...

من هر وقت دلخور میشم یا بعد بحثی میخوایم به صلح برسیم حرف میزنیم سنگامون باز کنیم.اقا میگه خوب از اول میگفتی فلان چیزه ال میکردم فلان میکردم😀

ولی برعکس مرغش یه پا داره اگه کاری بخواد میکنه حالا چه با زبون چه با خشونت منم دنبالش میکشه.بعد ادای مظلومها در میاره.کلا چیزی به عنوان منطق تو. اینا وجود نداره😀