2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اراده کن نمازت رو بخون

اون چجوریش مهمه😐

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

کم کم شروع کن 

اول نمازهای مغرب و عشا رو حتما بخون بعد چند هفته نمازهای ظهر شروع کن مراقبت کن و بعد صبح!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2740

یکیو لازم داری که باهاش هماهنگ شی و به واسطه اون بخونی

مثلا با یه دوستت قرار بذار که حتما بهت گوشزد کنه

حتماااا سعی کن اول وقت بخونی

من حاضرم کمکت کنم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

توکل کن بخدا.و امام حسین(ع)ی بار وقت نماز یاعلی بگو و بلندشو وضوبگیر ونمازبخون .دیگه ب نماز نه نمیگی

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

من از وقتی پسرم ب دنیا اومد خیلی پشت گوش میتدازم 

ی مدت با خودم قرار میزارم بخونم چند روز میخونم باز بیخیال میشم 

قبلا دورن مجردیو اوایل عروسی ی بارم نمازم قضا نمیشد

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
من همیشه برام سواله خانمای مدهبی که ازدواج میکنن باید همش برن حموم غسل کنن برا نماز خیلی سخت نیست؟؟؟ ...

مذهبي نيستم

قبل ازدواج ميخوندم

الان سال اول زندگيمونه

اصلا نميتونم😭😭😭😭😭نميشه روزي دو يا سه بار غسل كنم😭

دوست داشتم بخونم

وقتي ميخوندم از خيلي از گناها دور بودم

2706