2733
2734
عنوان

دمر خوابیدن در بارداری

1019 بازدید | 9 پست

سلام؛

من در اواخر هفته ی هفتم هستم و دکترم گفتن تا ماه چهارم هر جور دلت می خواد دراز بکش؛ حتی دمر.

اما زمان هایی که دمر دراز می کشم واقعا نگرانم می کنه.

لطفا بگید دکتر های شما در دوران بارداری تون از کی دمر دراز کشیدن رو براتون ممنوع کردن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمم اوایل عادت داشتم دمر میخوابیدم اما الان دیگ از بس فشار میاد نمیتونم هیچ حالتی بخوابم فقط روی ی دست، منم مثل شما نگران بودم اما نگران نباش اگ مشکلی باشه اونقد فشار میاد بهت ک میفمی برات خوب نیس اینجوری بخوابی 

2731

كم كم ب پهلوخوابيدن برات عادت ميشه نگران نباش

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
من الان هفته ی ۳۰ هستم  دیروز دکترم گفت از این هفته دیگه طاق باز نخواب  تا وقتیم که شکم ...

يعني من الان ميتونم رو كمرمم بخوابم يا فقط پهلو هفته ٢١ ام

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2738

[QUOTE=109095088]شکمت تغییری کرده یان؟پف کرده؟[/QUOTE

خودم چیزی حس نمی کنم. فقط یه مقدار به نظرم میاد زیر شکمم سفت شده. در کل هیچ نشانه ای ندارم جز گاهی سینه درد و اینکه صبح ها از گشنگی دچار تهوع خفیف بدون بالا آوردن می شم. لذا هنوز باورش نکردم نی نی مونو🙈😊😊.