2733
2739
عنوان

بیاین یکم شاددد شیم

123 بازدید | 20 پست

سلاام خانوماا

امروز بیشتر از روزای دیگ نی نی سایت بودم همه تاپیکا ناراحت کننده بود دلم گرفت..😥😥

بیاین یکم از سوتیای ک از بچگی تا الان دادین یا 

خاطرات خنده داره تون..

خاطره های روزه عروسیتون یا اگ عکسی از روز عروسیتون دارین بذارین دلمون شاد بشهه

حاااامد پهلاااانه💃💃

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیلاااام

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

یبار پسرفامیلمون بهم پیام داده بود داشتیم باهم چت میکردیم

حدود ۲ سال پیش بعد یه چیز گفت من ناراحت شدم پیام داد مزاح کردم من گفتم چی گفت مزاح کردم

ازاونجایی که همه چیزرو خلاصه مینوشت من فکر کردم داره عذرخواهی میکنه که مزاحم شدم😂😂😂

گفتم چی میگی گفت شوخی کردم ولش گفتم عه میگم چی گفتی اخرسر زنگ زدگفت دارم میگم مزاح کردم شوخی کردم چی دیگه بگم😂😁😁😁

دنیای من تویه نفر خلاصه میشهA♡F
2738
یبار پسرفامیلمون بهم پیام داده بود داشتیم باهم چت میکردی حدود ۲ سال پیش بعد یه چیز گفتم من ناراحت شد ...

خسته نباشی😂

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

خوجمله عزیزم خوشبخت بشی عروسیت کی بود

2706