2737
2734

آروم باشید خواهرا هنوز که اتفاقی نیوفتاده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیماری که چاره اش زن دوم باشه 😁😁اصلا چطور همچین چیزی به ذهنتون میرسه ؟؟تا حالا از همسرتون پرسیدید اگه شما مریضی بگیرید که جاره اش شوهر دوم باشه چه میکنه ؟؟؟جوابش هرچی بود جواب این سواله

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مردا با همونم حال ميكنن ي بار😂😂😂🤣🤣🤣

😂😂😂😂😫

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738
بیماری که چاره اش زن دوم باشه 😁😁اصلا چطور همچین چیزی به ذهنتون میرسه ؟؟تا حالا از همسرتون پرس ...

در حده خندس بخدا چرا جبهه میگیرین اخه؟

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
در حده خندس بخدا چرا جبهه میگیرین اخه؟

خوب بذار  همسرها هم در همچین جوکهای شریک بشن 😊جالبه شراکت شوهر  برای یه خانم اروپایی غیرقابل تصوره برای ما عادی و درحد جوک تلخ 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
خوب بذار  همسرها هم در همچین جوکهای شریک بشن 😊جالبه شراکت شوهر  برای یه خانم ار ...

بسم الله شریک بشن من ازش پرسیدم گفت شوهر دومک نمیشه داشته باشی باهم بمیریم

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
2706