2737
2739

اصلا بدبختم کرده بود رفتم عمل کردم انداختم دور.  یعنی فک نکنم کسی مث من همه چیزو استفاده کرده باشه یعنی   از دهان شو  بگیر تا سرم تا خلال   دندون      اب نمک.  فایده نداشت.     عمل کردم  راحت شدم راحت 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اصلا بدبختم کرده بود رفتم عمل کردم انداختم دور.  یعنی فک نکنم کسی مث من همه چیزو استفاده کرده ب ...

عزيزم من يه مدته دچار گرفتگي وحشتناك گلو شدم با سرما و گرما هم گلو واكنش نشون مييده حتي گوشمم درد گرفتهبنظرت از سنگ لوزس؟

عملش سخته ؟

چطوره 

لطفا راهنمايي كن خيلي دارم اذيت ميشم

گلوم دقيقا اين شكلي شده

سلام عذر خواهی میکنم الان دیدم 

بله اینا سنگ لوزس یعنی لوزه های شما چرکی شده   سعی کنید درش بیارید  با   انگشت  منتها زیاد فشارم نیارید 

بمونه دهنتون بوی بد مبگیره دندوناتونم خراب میکنه 

ولی اینکه نیاز ب عمل باشه با ن رو دکتر باید تشخیص بدن 

بعضی با   آنتی بیوتیک هم خوب میشن ولی من  همه 

راه هارو رفتم 

10 روز بعد از  عمل بخاطر بلع مشکل دارید بسیار دردناک ک   خشکم بشه نخوری بازم درد داره 

اما  با مسکن میتونی پیشگیری کنی مسکن ها  شربتن  و روش مستقیم تاثیر میزارن   دردتو ب شدت کاهش میدن 

بعد 10 روز اگر بخیه بزنه  خوب خوب میشی میتونی بخوری و یه عمر راحتی

حالا ان شاء الله با انتی بیوتیک خوب شه اگر خدایی نکرده ب عمل کشید حتما بگو بهم بگم چ کار کنی دردت کمتر باشه 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
سلام عذر خواهی میکنم الان دیدم   بله اینا سنگ لوزس یعنی لوزه های شما چرکی شده   سعی ...

عزيزم من الان رفتم دكتر گف دردت از سنگ لوزه نيس و يه چيز طبيعيه دردت از غدد لنفاويت هستش كه عفونت كرده دراين مورد اطلاعاتي ندارين؟ 

ممكنه سنگ لوزه ها باعث عفونت غدد لنفاوي شده باشن ؟

عكس از گلوم گرفته فردا ميبرم پيش فوق تخصص

تقريبا ٢ماهه انتي بيوتيك خوردم اصن خوب نشدم 

همه دكترا تعجب كردن كه رو بدنم اثري نداشت 

2706