2737
2734
عنوان

ازدست دادن جنین

259 بازدید | 12 پست

سلام من جنینم قلبش تشکیل نشده و ب دستور دکترم قرص مصرف کردم ولی بعد از ده عدد قرص فقط کمی خونریزی دارم و درد شدید سن بارداری من شیش هفته بوده به دکترم زنگ زدم گفتم میگه باید دوباره قرص مصرف کنی وگرنه کارت ب کورتاژ میرسه من اصلا نمیخوام کورتاژ انجام بدم خوندم ک عوارض بدی داره کسی هست ک تو موقعیت من بوده باشه بتونه راهنماییم کنه و از سرانجام کارش بگه ممنون میشم 

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چجودی تو ۶ هفته فهمید قلب تشکیل نشده برای شنیدن ضربان هفته ۸ به بعدو تایید میکنن تازه تو یسری ها تا هفته ۱۰ هم صبر میکنن🤔🤔🤔🤔

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

چرا انقد زود؟؟؟؟؟تا هفته 9,10صبر میکردی دیر تشکیل میشه قلب برای بعضیا

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2738

مامانا من توی چهارهفتگی رفتم سونو دادم گفت دوهفته دیگ بیا برای قلبش بعد دوهفته رفتم میگه جنین قلب نداره و اینکه اصلا نمیدونم جنین سقط شده یا نه تازه دیروز عصر قرصو استفاده کردم دکترم میگه چهارشنبه برام سونو بیار نتیجه رو ببینم و اینکه من خودم یه پسر دارم البته یادم نمیاد ک قلبش چند هفتگی تشکیل شد کلن از اول میرفتم سونو سر پسرم چیزی نمیپرسیدم چون از اول همه چی نرمال بود نمیدونم واقعا گیج شدم 

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.
تو نت بزن عوارض قرص برا سقط سه صفحه عوارض نوشته براش من كورتاژ كردم خيلي راحت بود عوارضي هم نداشت

نمیدونم واقعا کورتاژ چطوریه ولی باقرص خیلی اذیت شدم

یعنی هیچکس این تجربه تلخو نداشته !!!!!!!!