2733
2734

تا حالا بارها با اين متن برخورد كردم ك در جواب بي احترامي و رفتاراي بد مادر خودمون يا مادر شوهر به اين كلمه رسيديم ك خب مادره ديگه عب نداره !!!

يا چون مادرشه يا مادرمه عب نداره تو زندگي شخصيم دخالت كنه !!

يا اينكه با افتخارررر شنيدم ك ميگن ب شوهرم گفتم الويت اول زندگبم مادرمه فقط!فقط مامانمو ميخام!

يا برعكس..

يا اينكه خب اون منو زاييده!!!

شوهر يا زن پيدا ميشه بيخيال اينا فقط بايد مادر چسبيد...

خيلييي مثالاي اينجوري هست يا بدتر حتي!

ضمن اينكه بگم من فقط نظرمو ميگم هر كدومتون كاملا ازاديد ك مخالف باشيد يا موافق يا نظرتونو بگيد:

بنظرم مادر ي شخصيت ارزشمند تو زندگي هر كسيه هيچ ادمي ام تقريبا ميشه گف نميتونه از مادرش بگذره

من خودمم عاشق مادرمم

ولي چنتا چيز همبشه در نظر داشته باشيد مادر خوب ميفهمه ك همونجور ك مادر ب گردن بچه حق داره پس بچه ام ب گردن مادر حق داره!!!مادر خوب هيچ وقت باعث بهم خوردن زندگي بچش نميشه!مادر خوب هيچ وقت بخاطر احترام ب نظر بچش و ارامش بچش شريك زندگي بچشو نميسوزونه و اتيش نميزنه!

مادر خوب متوجه اين ك شريك زندگي بچم با هزار اميد ارزو اومده تو خونه ما ميشه...

از همه مهم تر چ خانوم چ اقا بايد متوجه اين بشن ك كسي ك ازدواج ميكنه خودش صاحب ي خانوادس پس الويتش خانواده خودشه 

من منكر عزيز بودن مامانا نميشم همشون عشقن ولي نگاه افراطي نبايد باشع هر كسي اشتباه ميكنه حتي مادر پس در كمااال احترام بايد متوجه بشن و اينكه هر شخصي جايگاه خاص خودشو داره

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  

مامانا كلا عشقن❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مشکل ما اینه ک همه چیو باهم قاطی میکنیم.خاک توسر باعث و بانیش😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2738

هر چیزی رو که مقدس میکنیم تبدیل میشه به مشکل ما 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بله ازنظر منطق وعلم و روانشناسی وعقل..چیزایی که گفتید درسته

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706