2733
2739
عنوان

مامانای باردار میشه یه دیقه بیایین

129 بازدید | 14 پست

خانما من از عصری تا حالا با شوهرم دعوام شده کلی جیغ زدم و گریه کردم خیلی میترسم بچم چیزی شده باشه ...نکنه کیسه ابم پاره شده یا نمیدونم هر چی مشکلی برای بچم پیش بیاد چیکار کنم راهنماییم کنین...هفته ۱۴ هستم..نکنه یه چی بشه دارم از ترس میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچی نمیشه گلم استرسو عصبانیتتو بخاطر نی نی کنترل کن ب مامات بگو شوهرتو بترسونه بگه حالت بد شده تت ...

اسم مامانمو بیارم که هیچی اون از مامانم ناراحته دق و دلیاشو داره سر من خالی میکنه

2738

تهش میشه یه بچه رفلاکسی مثل بچه من

که باید فقط عذاب بکشی

دکتر گفت منشا استرس مادره

ول کنید اون بی شرفایی که نمیفهمن زن باردار چی احتیاج داره.بعدش هم دنیا بیاد فقط مشکلاتش واسه خودته.هر چی اروم تر باشی بچه اروم تری خواهی داشت

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
تهش میشه یه بچه رفلاکسی مثل بچه من که باید فقط عذاب بکشی دکتر گفت منشا استرس مادره ول کنید اون بی ...

اره میدونم بچه اولم از دست مامانم اینا انقدر حرصم دادن الان عصبیه گفتم سر دومی اروم باشم میبینم حالا شوهرم ول نمیکنه

2706