2733
2739
عنوان

شام کوفتی سریال های ایرانی

571 بازدید | 25 پست

کسی میدونه چرا توی سریالهای ایرانی اصرار دارن  خبرهای بد و حال بهم زنشون رو  سر میز شام بگن تا غذاشون کوفتشون بشه؟؟واقعا چرا؟!!

من نگران غذاهای پر رنگ و لعابشون هستم که حیف میشن  

آدما رو ببخشید ولی جایگاهشونو بهشون پس ندین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه اونا کوفت کنن؛ پس عوامل پشت صحنه چی بخورن؟؟😂😂😂

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

منم داشتم فکر میکردم ستایشبا اونهمه غذاچیکار میکنه چرا نذاشت بخورن بعد بگه بدبخت فردوس تازه اشتهاش باز شده بودا

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏
2738

وای بحث تو خونه ماهم امشب سر غذای رو میز بود  

غذارو زهرمارشون کرد

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2706