2737
2739

بای،سرشو هدبند بزنه ب هیچ عنوان ب سرش باد نخوره الانم باید چرک خشک کن بخوره تا عفونت خوب شه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه پارچه ضخیم بندازه رو سرش و یه بخور حسابی 

هر روز این کار بکنه خیلی موثره!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2738

عنبر نسا دود بده، سرش رو حتما گرم نگهداره 

با روغن سیاه دونه ماساژ بده، شبا رو سرش چیزی بزاره مث روسری چیزی ک سرما نخوره 

شستشو با سرم،:بینی شون رو با اون شستشو بده 

و ی طب سنتی معتبررررر برن، اینا رو اول مطمئن بشن بعد انجام بدن، ان شاء الله ک زود خوبشن

یادمه یکی از دوستام میگفت از عطاری   یه چیزی مربوط به الاغ بود یادم رفته اسم علمیشو   اونو گرفته مثل اسپند روی گاز دود میکنن و بوی اون واسه سینوزیت  و درمانش عالیه .خاصیت چرک خشک کن رو داره . هرچی اسمش رو فکر کردم یادم نیومد . 

بخور اوکالیتوس خوبه؟

نمی دونم ولی یاومه مامانم سینوزیت داشت هر چی چرک خشک کن میزد فایده نداشت  بعد با همین بخور دادن بود که خوب شد!  

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2706