2733
2734
عنوان

مادر بودن خر است

292 بازدید | 16 پست

وقتی مادر میشی  انگار دیگه وجود نداری

زاییدن همانا و حذف شدنت همانا

گریه  کنی میگن شیر میدی به بچه واسش خوب نیست

سرما میخوری میگن ماسک بزن واسه بچه خوب نیست

میخوای از خونه بزنی بیرون میگن بچه سردش نباشه گرمش نباشه هوا خاکی نباشه واسش خوب نیست

میخوای بری ورزش بلکه از هیکل نه خراشیده بعد زایمان راحت بشی دکترش میگه شیر خشک نباید بدی دکتری که مرده و هیچوقت نمیفهمه زن بودن چقد سخته 

مجبوری روزها و شبای زیادی با یه موجود کوچک جیغ جیغو بگذرونی که گاهی مریض میشه نفخ میکنه پی پی میکنه گشنشه خوشی و خنده هاش واسه دیگرانه   تا نق میزنه هم همه نگاه ها به سمت تو برمیگرده 

موجودی که هیچ گناهی نداره و ما خواستیم که به این دنیا بیاد ما خواستیم به وجود بیاد و باید تا پایان عمرمون جوابگو باشیم

حتی کسی که دوسش داشتی و باهاش شرط کردی واسه همیشه تو الویت زندگیش باشی الان بچه شده الویت زندگیش

لطفا کسی نیاد بگه ناشکری نکن و خیلیا ارزوی بچه دارن مطمئن باشید من بارها و بارها شکر کردم واسه این قضیه خودتون هم آدمید، ادمی همیشه که حالش خوب نیست گاهی خیلی داغونه مثل این روزای من😭

فقط دارم درد و دل میکنم و میخوام بگم هیچکس اشتباه منو نکنه من زندگی خوبی با همسرم داشتم همه منو از ناباوری ترسوندن چون یکی تو فامیل داشتیم که جلوگیری کردو دیگه باردار نشد یکی دیگه هم بود که بعد دوتا سقط بچه ش دنیا اومد البته اون جلوگیری نداش

منم یه سال بعد ازدواجم باردارم شدم شرایط اقتصادی هم یهو بهم ریخت نه دیگه میتونستیم خونه بخریم نه ماشین 

الانم خیلی از گرفتاری هامون بابت همین مسئله س

حالا میفهمم اگه خدا بخواد ب آدم بچه میده حتی بعد پنج شش سال جلوگیری نخواد هم نمیده حتی اگه هیچ هم جلوگیری نکرده باشی 

بهترین اتفاق زندگیمی    
ترسیدم اینارو خوندم 😑

منم 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امشب چخبرِ همه از داشتن فرزند ناشکرن 

خداتوبه ..

یکی تو فامیل مابود هروقت حرف بچه میشدحتی بعدچندین سال  میگفت من و شوهرم کمبود بچه رو توزندگیمون احساس نمیکنیم.وقتی ک باردارشد متاسفانه خارج ازرحم بود و بامشکلات زیادی مواجه شد حتی برای بارادی اینده ش نگرانم.

نکنید .. ناشکری نکنید.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه فقط بغل بقیه شیرینه وگرنه جز دردسر هیچی نداره😩

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

غصه نخور عزیزم خسته ای میگذره این روزا سختیاش کمتر میشه و یادت میره، تنهایی درد بدیه این و بدون تنها فامیل درجه 1 تو بچه ته بعد شوهرت اگه نباشه ی روزی هیچ کی رو تو دنیا نداری 

من از بچه خوشم نمیومد و هیچ وقت نمیخواستم داشته باشم اما الان تو 36 سالگی ک اقدام کردم و نمیشه و مشکلی ندارم ب تنهایی کهنسالی م فک میکنم ب این ک بعد رفتن پدر و مادرم برادرام زندگی خودشون و دارن هیچ کس یادش نمیاد منم تو این دنیا هستم 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

بچه خیلی خوبه شهد وشکر هست اما به وقتش 

وقتی که والدین از لحاظ روحی و مادی  اماده باشن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اره منم بعد سه سال جلوگیری به راحتی باردار شدم ناباروری دلیلش چیز دیگس. بمن هم میگفتن تا رفتی بچه بیار چون سنتون بالاس ولی من نمیتونستم. من میخواستم طعم دو نفره هامون رو بچشم. ولی با این حرفات بیشتر داغون شدم چون من هنوز مادر شدن رو نتونستم کامل بپذیرم😢

بهت حق میدم منم بعضی وقتا قاطی میکنم کم میارم نه خواب دارم نه استراحت دوتا۱/۵ و۳/۵ ساله کل زندگیم اونا شدن انگار خودم ادم نیستم گریه میکنم میگم خسته شدم ولی وقتی میخوابن یا اروم هستن میگم خدایا غلط کردم خیلی دوستشون دارم از استرس و عصبی شدن معده درد گرفتم یکیش بخاطر تشنج همش بغلمه چون نباید سرش ضربه بخوره اون یکی هولش میده خلاصه همش تو فشارم ولی فعلا شرایط همینه غصه نخور این روزام میگذره برای من اولا شرایط بدتر از اینم بود الان یکم بهتر شده ولی بازم سخته دوتاشم کوچیکن

من بعد۵سال پیشگیری ماه اول باردارشدم..هیچ ربطی نداره 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706