2733
2734
عنوان

کیا سریال زیر تیغ داستانش یادشونه

337 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها این شبا ای فیلم زیر تیغ میده من یک بار دیدمش ولی هیچی ازش یادم نمیاد کی یادشه دایی از عمو قدرت چی میدونه که اینقدر میترسه

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اموال قدرت مال برادرشم بوده... انگار ارث پدریشون بوده قدرت بالا میکشه و داداشش،هم دنبالشو نمیگیره میگه داداشمه اشکال نداره

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

عمو قدرت دزده

دایی امارشو داره

من اینو یادمه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

میدونه دعواسرقدرت بوده که رفته الکی گفته محمود دزده...وارث جعفرم بالاکشیده..مادرشم جمع نکرده وچیزی بهش نداده..

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
2740

بعد یه جا هم قدیما جعفر که مرده یه بدهی زیاد داشته که از برادرش کمک میخواد نمیده

محمود آقا زمینشو میفروشه بهش میده

ولی عموئه به پسره گفته من بدهی باباتو دادم

وای  نگاه میکنم  دلم میگیره  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اموال قدرت مال برادرشم بوده... انگار ارث پدریشون بوده قدرت بالا میکشه و داداشش،هم دنبالشو نمیگیره می ...

خب رضا می فهمه از عشق عموش میاد بیرون؟

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 
خب رضا می فهمه از عشق عموش میاد بیرون؟

بله تو دادگاهی که مال کارخونس دایی همه چیرو میگه

بعدشم میفهمن دزد کارخونه عموئه ست

و دعوای جعفر و محمودم سر همین بوده

2706