2737
2734
عنوان

كمك كنين لطفا

100 بازدید | 18 پست

من و نامزدم پيج انستا داريم 

اون همه فاميل و دوستاشو فالو كرده دختراي فاميلشونم همينطور ولي من بجز خودش و اجيام هيچكسو فالو نكردم 

بنظرتون منم مثل اون رفتار كنم و همه رو فالو كنم تا بفهمه حالمو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حال خودتو اصلاح کن اینستا برا همینه دیگه 

حالا نهایت طرف رو لایک کنه و کامنت بزاره

منم همه فامیل و دوست و آشنا رو دارم همسرمم داره

فقط اینو بگم اگه بخواد کسی کاری کنه بدون فالو کردن میکنه😉

مگه بدش مياد؟ زندگي كه ميدون جنگ نيست كه اون هر كاري كرد تو هم مقابله به مثل كني اين كارا خيلي بده ...

بخدا من اصلا اصلا اين كارو تا الان نكردم هميشه ام كنار اومدم و از خودم گذشتم و طوري رفتار كردم ك هميشه همه چيز خوب پيش بره 

خوب من نميتونم و حق ندارم 

که اینطور 

بهترین راه اینه منطقی باهاش صحبت کنی بگو یه سری قانونها تو رابطمون برا جفتمونه نه یکیمون همونجور که تو دوست نداری من اینکارو کنم منم دوست ندارم تو ....اگه منطقی حل نشد برو رو فاز لجبازی 

اول صحبت  کن تو هر مشکلی

خوب دختراي فاميلشونو همه رو فالو كرده من حساسم ولي من حق ندارم  چي عاديه ؟

عزیزم چرا حساسی؟ همسرت قبل ازدواج همه دخترای فامیلشونو دیده ولی تو پسندشی، چه خوشگل باشن چه زشت تو رو میخواد همسرت، اما اگه خیلی برات مهمه و حساسی خب باهاش صحبت کن، اگه صحبت کردن اثر نکرد بعد پسرای فامیل و دانشگاه رو فالو کن، بازم شاید ری اکشن نشون نده و براش مهم نباشه خودت فقط احساست بدتر میشه

2706