2733
2734

هر دارویی ک فک کنید دادم.دکتر فوق تخصص گفت سینوزیت داره.بهش آنتی بیوتیک دادم.هیچ تاثیری نداشت.داروهای ضد آلرژیو اسپری هم امتحان کردم

تا ی مدت خوبه

دوباره عود میکنه

چیه این آخه

سرفه و کیپی بینی

چه دارویی میدین به بچه هاتون؟

اوکالیپتوس بزار تو بخور یا قابلمه نفسشو باز میکنه البته اگه براش ضرر نداره 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بمیرم من براشون چرا این کوچولوهامون اینجورین؟ ی بنده خدایی گفت روغن گل بنفشه بریز بینیش فایده نکر ...

عزیزم برو عطاری روغن بنفشه پایه کنجد بگیر هر شب بجکون تو بینیش 

عاااالیه بخدا 

زودم خوب میشه

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

دختر من پارسال بدجور حساسیت کرد مدام ابریزش وکیپ شدن بینی یعنی نفس کشیدن راحت برای بچم شده بود ارزو هرچی دکتر هم بردم داروی ضد حساسیت میدادن که به محض قطع شدن دوباره روز از نو بود،،حتی دکتر یکبار بهش کورتون داد و به محض قطع کردن دارو دوباره شروع میشد حساسیته و همینطور داروهای ضد حساسیتت به مرور سیستم دفاعی رو ضعیف میکنن و نمیشه مدام به بچه داد،، یکی میگفت ادویه باعثشه یکی میگفت گرمیجات خلاصه تا اینکه زد به سرم وبه بچم تا یه هفته فقط چلو مرغ بدون هیچ ادویه ایی دادم یعنی مرغو بپز و برنجشم با اب مرغ دم کن بخوره و سه وعده یعنی صبحونه و ناهار و شام بهش بده بخوره،،من اینکارو برای بچم کردم از اون موقع دیگه حساسیت کلا رفته دیگه الحمدلله خوب شده،،شما هم اینکارو بکن ان شاالله بچت خوب بشه،،امتحانش ضرر نداره تازه چلو مرغی که برنج با ابش دم بکشه برای سیستم گوارشی خوبه

2738
روغن بنفشه ک دارم پایه کنجدش چیه؟فرق داره؟

آره فرق میکنه پایه زیتونش هم هست اون برا رشد ابرو مژه هست

پایه کنجد بگیر 

دختر منم حساسیت و آلرژی داشت ولی حالا خوب شده خداروشکر

ی چیز دیگه بهش همیشه دمنوش بابونه بده

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
ینی نون پنیرو میوه ندم بهش؟ فقط همینو بدم؟

سعی کن میوهایی که احتمال الرژی بودنشون خیلی کمه بدی,, ولی من با همین کار خیلی راضی بودم و احساس میکنم ماده الرژی زا از بدن بچم دراومد,, البته دیگه بهش ادویه ندادم تا دوباره آلرژیش تکرار نشه