2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عه چرا ..

از بس نسبت به دختر عاطفه داره . حتی موقع زایمانم با داداش و بابام رفتم بیمارستان نیومد حتی بچه رو ببینه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

واقعا سخته من تازه چهل دقیقه فاصله داشتم ولی سختم بود آخرشم اون خونمونو که بزرگ بود فروختیم اومدیم نزدیک مامانم ی خونه کوچیک خریدیم گفتم میخوام چکار خونم بزرگ باشه اونوقت کسی نیاد خونمون الان دیگه با مامانمو خواهرمو خاله هام تو ی محدوده هستیم میریمو میایم انشاا.. همه نزدیک بشن به خانواده هاشون 

زندگی زیباست ...
2738
از بس نسبت به دختر عاطفه داره . حتی موقع زایمانم با داداش و بابام رفتم بیمارستان نیومد حتی بچه رو بب ...

مامان من کلا به هیچ کس عاطفه نداره .. فقط توقع از زمین تا آسمون... 

الان که باردارم زن همسایه اش میاره،.. حلوا .. شله  زرد .. اینقدر حواسش هست .. 

ولی مادرم فقط روز اول که فهمید باردارم یه تبریک خشک و خالی و دیگر هیچ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
مامان من کلا به هیچ کس عاطفه نداره .. فقط توقع از زمین تا آسمون...  الان که باردارم زن همسایه ...

مامان من توقعاتش مثل مامان شماست با این تفاوت که پسر پرسته این توقع رو هم داره که به پسراشم خدمت کنی 😑

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام