2733
2734
عنوان

اگه پسر بودین چجوری میشدین؟😀)فااان📛📛📛📛)

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 217 پست
به به...مغرور و لجبازم که هستی..مث این شخصیتای رمانا میشدی😂😂😂

😂😂با عطر سرد و تلخ.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر من ساده بودم باید منم بزنم تو لاشی بازی    

دیروز با کی قرار داشتی؟😨😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728
خدادیده به خرشاخ نداده. حکایت مازناس دیده چه بلایی سرجامعه میاریم ماروزن خلق کرده    

اره ناموسا😅

شیشه ای کریستالی میشدم روزی ۳ پاکت مارلبرو میکشیدم. عیش و نوشو دیگه نگم برات با دخترام دوس نمی ...

😂😂😂عاشقت شدم لعنتی

ماهی هر وقت از اب بگیری تازس😂😂

چیز یادش نده

خودشون به اندازه کافی بلدن😅

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2740

منم احتمالا ی پسر خوشتیپ میشدم که لب به دود نمیزد ولی همیشه مشروب میخورد و دختر بازی میکرد🍸🍸🍸🍺🍺🍺🍺😆😆😆😆😆😆

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
😂😂😂عاشقت شدم لعنتی

کی میای خاستگاریم 😁

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
چرا دخترا دوس دارن پسر طرف مقابلشون تک پر باشه  کلا از پسرای هول خوششون نمیاد ولی هروقت این سو ...

به نظرم چون ما همش محدود میشیم و بهمون خیانت میشه و مردا چندتا چندتا زن میگیرن این قضیه تو ناخوداگاه باعث میشه ماهم بخوایم مثل اونا بشیم و یه جورایی انتقام بگیریم😔

شیشه ای کریستالی میشدم روزی ۳ پاکت مارلبرو میکشیدم. عیش و نوشو دیگه نگم برات با دخترام دوس نمی ...

😂😂😂😂😂

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2706