2733
2734
عنوان

اگه پسر بودین چجوری میشدین؟😀)فااان📛📛📛📛)

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 217 پست
منم یه بار هم گفتم بازم میگم اصلااااا دختر باز نمیشدم  تا اخر عمر ازدواج هم نمیکردم اما یه د ...

اوفففف مثله خودمی ک😂

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

شوهرم دیشب گفت اگه تو پسر بودی تا بیست سال زنده نمیموندی جوون مرگ میشدی . چون خیلی عصبانی میشی و کنترل نمیکنی خودتو . بدون فکر کاری انجام میدادی ک خودتو به کشتن میدادی 

خدا با من است 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
پس شانس اوردیم ،پسر نشدی😐😐😐

اره واقعا خدا میدونست اینجوری میشم که دختر خلقم کرد😀

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
آها من مجردم مامان بابام اوکین😁 ولی رلم خوشش نمیاد کوتاه بپوشم😬

پس به این زودی شوعر نکن😅 به حرف رام زیاد گوش نده پرو میشه 😀

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-

حالا اگه پسرمیشدید ومیخواستید ازدواج کنید کیو میگرفتید؟ازاقوامتون ؟دوستان؟غریبه؟

کسی مدنظرتون هست؟

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

منم مثل خودت بودم فقط اخر سر فردین میشدم همه دخترا رو عقد میکردم که بی همدم نمونن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706