2733
2734
عنوان

اگه پسر بودین چجوری میشدین؟😀)فااان📛📛📛📛)

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 217 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از این پسرای مثبت که فقط به فکر خانواده هستن😐

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

شیشه ای کریستالی میشدم

روزی ۳ پاکت مارلبرو میکشیدم.

عیش و نوشو دیگه نگم برات

با دخترام دوس نمیشدم

ریشمم میزاشتم بیاد 

دوتا خط رپری ام مینداختم تو ابروم ..

خدا خودش دونسته ک دخترم کرده😐

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

حالا من فك كنم با هيشكي دوست نميشدم ازدواجم نميكردم

همينجوري خودم و بالاتر اَز همه ميبينم😂

اَز اينايي ميشدم كه همه ميخوان بام دوست شن ولي كور خوندن من نميخوام😂

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
منم هیز میشدم ولی با همه نمیپریدم فقط با یکی میموندم ولی باید همه جوره باهام باشه😂😂😂😂

پرووو

تازه عضو  ترکیدم بازاومدم          قدر اونی رو بدون که خودش کهنه پوشیدتاتو نو بپوشی  #پدر#
2706