2737
2739

الان پاشورش میدم

درمان خانگی چی دارید

والا خیلی بی قراره

رنگش سیاه شده بچه 

تازه زبونش رو مدام میکشه رو دندوناش

انگار آفت زده

سرماخوردگی داره عفونت گلو

یه سالشه

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تب فقططططط شربت پروفن،سریع تب و میاره پایین

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
دکتر بردیش؟ چند ساعت یه بار استامینوفن میدی؟

چهار ساعت

آره بردم انتی بیوتیک داده

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
2738
ھمین الان ببرش بیمارستان کودکان الکی بچہ رو اذیت نکن ،یہ امپول میزنن فوری خوب میشہ

کسی نیست ببره منو

تب فقططططط شربت پروفن،سریع تب و میاره پایین

دارم تو خونه الان آستامینوفن دادمش پروفن بدمش باز؟

دارم تو خونه الان آستامینوفن دادمش پروفن بدمش باز؟

فعلا پاشویه کن یه ساعت دیگه بده بهش پروفن و 

اون استامینوفنم بنداز سطل اشغال،برا تب هیچ فایده ای نداره،همیشه همون اول پروفن بده

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷