2733
2739
عنوان

شوهرم امروز زنگ زد

2294 بازدید | 81 پست

شوهرم عصر زنگ زد برداشتم میگه باشه خونه میگیرم واست ولی یه شرطی دارم خونه به اسم من میمونه گفتم باشه بمونه فک کردی انقد ندارم که محتاج خونه ای باشم که تو به اسمم کنی بعد گفت حق مهریتم می بخشی گفتم دقیقا واسه چی؟ 

گفت میام شهر خودتون خونه میگیرم ولی این ۲ تا شرطو دارم

گفتم انقد لنگ مهریه من شدی؟تو که گفتی نمیخوام طلاق بدم خب نمیخوای بدی مهریه نباید برات مهم باشه گفت میخوام به مامانم ثابت کنم گفتم بگو پس مامانت پرت کرده چیه گفته لنگ خونه ام و پول مهریه ای که ندادی؟

گفت میدونم از اولم چشمت به پول نبود ولی بیا و قبول کن بذار بهش ثابت بشه ول کنه. نمیدونم چیکار کنم بنظرتون مادرش نقشه ای چیزی داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه واسه اینکه تحریکت کنه اسم مادرشو اورده 

مطمئن باش مجبور میشه کوتاه بیاد حقتو نبخش 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

وای عزیرم، تورو خدا مهریه تو نبخشیا؟ 😲😲😲😲😲چون واسه منم قضه ای مشابه این پیش اومد، من نبخشیدم، الان خدارو شکر میکنم که ۵ سال پیش مهریه رو نبخشیدم. اگه ببخشی مهریه تو، هر بلایی سرت میارن😐

🙂😊
2706