2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد😕😕😕😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان یاد بگیریم ب جای اینک لج کردنو ب این خانوم نشون بدیم بهش ی راهی بدین ک بحثشون تموم بشه

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2728
خب ایده شما چی هست

منم قهرم از منم بى دليل پشت خانوادشه جگرمو خون كردن اينم هيچى نميگه فقط ارزوى مرگشونو ميكنم

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

بهتره هر وقت اومد خونه اول ی پذیرایی کنی و بعد ازش بخواه چند دقیقه وقتشو بهت بده و با ملایمت بگو ک این شمایی ک تو غم شادی دارا بودن یا نداریش کنارشی 

بگو تنها کسی ک همیشه بفکرشه شمایی 

ازش بخواه همیشه یکطرفه ماجرا نباشه تعادل برقرار کنه ن افراط ن تفریط ن اونا رو بندازه ن اینک شما رو ناراحت کنه

بگو درکم کن

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
ولی من آرزو مرگ خودمو میکنم...دیگه هیچی آرومم نمیکنه

منم ب خودكشى فكر ميكردم اما ديدم با مردنم خانوادش خوشحالتر ميشن و واسه پسرشون زن ميگيرن گفتم كور خوندن من بايد بشينم حلواشونو بخورم و راحت زندگى كنم

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2740

استارتر بهش محبت کن و کاملا اعتمادشو جلب کن و اصلا از خانوادش پیشش بد نگووووو به هیچ وجه اونوقت همیشه میگه تو بدی که مدام از این و اون بد میگی 

اعتمادشو که کاملا جلب کردی با زبون ریختن و اینا حرفتو بهش بگو اصلا از در جنگ وارد نشو 

چون با جنگ و دعوا بخوای چیزی رو بهش بفهمونی اصلااا نمیفهمه و بدتر ازت دور میشه و ادم خودش حرص میخوره 

این تجربه من بود

تلخ است عمرمابه شتابش ازآن خوشیم عمری که تلخ می‌گذرددرگذاربِه
استارتر بهش محبت کن و کاملا اعتمادشو جلب کن و اصلا از خانوادش پیشش بد نگووووو به هیچ وجه اونوقت همیش ...

باور کن این جدیدا انقدرررر بهم نزدیک شده بودیم و هرچی میگفت من به حرفش گوش میدادم و به قول شما از در دوستی خواستمو بهش گفتم

اما زهی خیال باطل بازم منو خرد کرد برای خانوادش

باور کن این جدیدا انقدرررر بهم نزدیک شده بودیم و هرچی میگفت من به حرفش گوش میدادم و به قول شما از در ...

پس احتمالا خانوادشم یه کرمی میریزن و تحریکش میکنن البته که خدا داند 

منم همین مشکلو داشتم ولی اونقدر بهش محبت کردم الان هر حرفی بین من و مادرش پیش بیاد خودش میگه ک مامانم مقصره چون واقعا هم همیشه مادرشوهرم مقصره چون من همیشه سرم تو کار خودمه و اصلا با کسی کار ندارم.

تلخ است عمرمابه شتابش ازآن خوشیم عمری که تلخ می‌گذرددرگذاربِه
خب اخه ما که نمیتونیم همشون رو بکشیم

خداى بالاسر ناظره ابجى بالاخره يه روزم ما بدبختيشونو با چشم ميبينيم فقط صبركن

خیییلی گفتم خییییلییییی

هر چیزی شاید چند بار جواب نده ولی بیفایده نیست ما خانوما زود میزنیم ب سیم اخر

تو زیاد هواشو داشته باش بگو منم اگ خانوادم چیزی بد خلاف میل تو بگن بهشون میگم کارشون درست نیست

یا اگ شده تا حالا بخاطر اون بخانوادت چیزی گفتی ک شوهرت رو ناراحت نکنن یادآوری کن براش

ولی بخدا اگ بخوای زیاد بری تو این حاشیه و از هر حرف خانوادش ناراحت بشی کم کم میبینی اونم ب کوچکترین حرفای خانوادت واکنش نشون میده

2706