2703
2553
عنوان

با شوهرم دعوام شد😕😕😕😔😔

754 بازدید | 37 پست

..بهم گف حق نداری دیگه از خونه پاتو بزاری بیرون.کلا تا کم میاره همینو میگه....چون چیزی و عیبی از من نمیتونه بگیره

منم گفتم پس تو هم دیگه پاتو نمیزاری بیرون.بعد گف بخاطر همین حرفتم ک شده میرم تا بدونی چیزی از دستت برنمیاد.

بعدم حاضر شد رفت.

دعوامونم سر این بود ک چرا همش پشت خانوادشه ن من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت ب شوهرت نگو اینو میبینی ک میره هم ضایع میشی هم دفعه بعد بدتر میکنه.چرا حرص میخوری خانوادشه البته کارش خوب نیست ولی اونم نمیتونه خانوادشو ول کنه مطمئن باش شما با سیاست رفتار کن 

2456
پشت خانواده بودن چه ربطی به تحریم از بیرون رفتن داره؟ 

نمیدونم انقدر بحث و دعوا رو کش میده آخر حرفاش میگه دیگه حق نداری پاتو بزاری بیرون از خونه.

ادعاشه ک خیییلی آزادی زیادی ب من میده ک من میرم بیرون.هه

2714

خیلی میخاد حوصله داشته باشی بگی چرا پشت خونوادتی نه من :/

مردتو میخای ننشو هم بخا تا جنگ نشه سر خونواده:/

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
بابا بخاد خانوادشو چرا من رو له میکنه برای اونا

حق داری 

ولی کلا اگه جنگ و دعوا اذیتت می‌کنه برا خانواده 

واقعا خانوادشو بخا یا جوری نباش که اذیتت کنه جلوشون 

مثل خونوادت کمتر اذیت میشی 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2706