2737
2734
عنوان

دعای بازگشت معشوق

1775 بازدید | 17 پست

#دعای سریع الاجابه برای بازگشت معشوق

🌸الْأَشْیآءِ اِلَیْکَ وَهُوَ التَّوْحیدُ، وَلَمْ اَعْصِکَ فی‏ اَبْغَضِ الْأَشْیآءِ اِلَیْکَ وَهُوَ🌸

👈چیزها در نزد تو که عبارت از توحید و یگانگیت بود از تو پیروی کردم و در مبغوض‏ترین چیزها در نزدت که عبارت‏از

🌹الْکُفْرُ، فَاغْفِرْ لی‏ ما بَیْنَهُما یا مَنْ اِلَیْهِ مَفَرّی‏ آمِنّی‏ مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ🌹‏

👈کفر بتو بود نافرمانیت نکردم پس‏آنچه دراین میان است ازگناهانم بیامرز ای‏که بسوی‏اوست گریزگاه من مرااز آنچه به خاطر

🌷اِلَیْکَ، اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِیَ الْکَثیرَ مِنْ مَعاصیکَ، وَاقْبَلْ مِنِّی‏ الْیَسیرَ مِنْ🌷‏

یه صلوات برام میفرستین

///:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میدونید که دعا در حق دیگران بیشتر تاثیر داره و  هزاربرابرش به خودتون برمیگرده

لطفا واسم توسل بخونید حاجتمو بگیرم از معصومین

نذر کردم ۱۴تا توسل به نیت ۱۴ معصوم بهشون هدیه کنم

هر کسی میخونه اعلام کنه و از حضرت محمد شروع کنه نفربعدی امام بعدی رو بهشون توسل رو هدیه کنه

منم واستون دعا میکنم خدا حاجت قلبیتونو بده ❤

لطفا بیاید تاپیک اخرم

2738

یعنی چی بازگشت معشوق؟

معشوق کجا رفته که برگرده؟متوجه نمیشم؟🤔

میگن هرکسی صلوات بفرسته فرشته ها لبهاش رو بوس میکنن!پس هرکی بوس میخواد برای حل مشکلم یه صلوات بفرسته😍😙
چی ؟!

این یه دعای دیگست

#بازگشت_معشوق

❣دعای مجرب برای بازگشت معشوق و احضار آن

🔹گویند روز #دوشنبه چون آفتاب از میان برگردد بنویسد و بر درخت آویزان کند زود بیاید(در صورت نبودن درخت بر پنجره یا تراس در معرض باد بیاویزد)

🎗فتنادوا فتنادوا فتنادوا فلان بن فلان علی فلان بن فلان🎗

❗️آفتاب از میان برگردد یعنی در موقع ظهر و فلان بن فلان اول اسم طرف مقابل و دومی اسم خودتان می باشد.

این یه دعای دیگست #بازگشت_معشوق ❣دعای مجرب برای بازگشت معشوق و احضار آن       & ...

ایناچیه میزاری 

ممکنه معکوس عمل کنه اثر بد بزاره نکن

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
خب استفاده نکن.این از کانال قران .من کسی رو مجبور نکردم.گفتم شاید بدرد کسی بخوره.

منم برای دیگران گفتم حالا چرا میزنی ؟!

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2706