2733
2739
عنوان

بچه گربه

147 بازدید | 7 پست

وای یه علطی کردم به بچه گربه تو حیاطمون غذا وشیر دادم دیگه هروقت منو میبینه بدووووو میاد سمتم منم سکته میزنم کلا از حیوانات میترسم نمیدونم چیکارش کنم همه ش پشت پنجره اتاقم می ایسته نگا میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عی خدا    من انقد گربه دوست دارم با همه گربه های محلمون رفیقم تا میام بیرون دورم میشه پر از گربه  

‏یه شیشه رب داشتیم تموم شد، توش زیتون ریختیم اونم تموم شد، الان توش نعناع خشک ریختیم هر بار که در کابینتو وا میکنم دستش یه کاغذه که توش نوشته HELP
2731

یه گربم اومده بود تو حیاطمون حیوونی پوست رو پاش کامل کنده شده بود منم بش غذا میدادم ولی‌میترسیدم بخام درمانش کنم چون خیلی گنده بود اونم هی میدویید تو دست وپام با همش میچسبید پشت پنجره منو نگاه میکرد مامانم نمیزاشت بش محل بدم چون همه جا رو خونی کرده بود حیوونی 😔اخرم ازم ناامید شد رف دیگه نیومد هنو دلم پیششه 😢

همسرم دلیل من است. 💜🌱

خرید بچه گربه آپارتمانی

ما همگی عاشق گربه های ملوس ودوس داشتنی هستیم  گربه های شیطون و در عین حال باکلاس گربه های نژاددار که در عین بازیگوشی  برای زندگی اپارتمانی بهترین گزینه هستند  طبق تحقیقات  88 میلیون گربه درآمریکا به عنوان حیوان خانگی نگهداری میشوند. ما برای خرید بچه گربه آپارتمانی در خدمت شما هستیم.

خدمات شستشو گربه 

ما برای خدمات شستشوی گربه در خدمت شما هستیم.برای شستشو حتی الامکان از شامپوی مخصوص حیوانات و اگر نتوانستید آن را تهیه کنید، از شامپوی بچه استفاده کنید. شکم، گردن، پاها و دم گربه را با ماساژ در جهت خواب موهای بدنش، شستشو دهید تا احساس ناخوشایندی نداشته باشد. مراقب باشید کف به چشم‌ها و گوش‌های گربه وارد نشود. برای شستشوی صورتش می‌توانید لیف را تنها به آب آغشته کرده و بدون اینکه به آن شامپو بزنید، به صورتش(در جهت خواب موها) بکشید.

حمام گربه

دمای آب را قبل از اینکه گربه تان را درون وان یا روشویی بگذارید کنترل کنید تا گرم باشد. تمام وسایل مورد نیازتان را دم دست داشته باشید(از جمله تشویقی) و آن هارا به ترتیب استفاده بچینید. رفتاری آرام و صحبت‌های عاشقانه با تن صدای یکنواخت و آرام، تجربۀ حمام گربه را برای هردوی شما مطلوب‌تر می‌کند. دائما با گربه تان حرف بزنید، به او بگویید که او را دوست دارید و او چه قدر زیباست – او معنای این جملات را می‌فهمد. و در آخر برای حمام گربه تان برنامه منظم بگذارید اما برای جلوگیری از خشکی پوستش، یکبار در میان از صابون استفاده کنید. فراموش نکنید خشک کردن مناسب گربه بعد از حمام از جمله موارد بسیار مهم در این فرآیند است.

2738