2737
2739

شده بر یه چی تلاش کنید و جواب بگیرید؟

بیاید تعریف کنید انرژی بگیریم 😀حتی اگه کوچیک باشه 

حس بعد موفقیتت رو با هیچی نمیشه عوض کرد قبولش دارید

گاهی وقتا که همه میخوان نا امیدت کنن ولی تو سخت تلاش میکنی و درآخر همه رو متحیر میکنی 😀

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

آره ی بار در نوشابه رو خودم باز کردم 😹

حکم کشف الکل و داشت برام😹😢

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

همینکه نرینم گَند نزنم خودش موفقیت بزرگیه

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره ی بار در نوشابه رو خودم باز کردم 😹 حکم کشف الکل و داشت برام😹😢

😂😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

یه بار یه ترم دانشگاه معدلم ۲۰ تمام شد دهن همه رو سرویس کردم هر دقیقه میگفتم 😹😹😹 الان به این نتیجه رسیدم همون موقع تو اوج باید خداحافظی میکردم درسام خیلی سخت شده

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

آره تونستم گواهینامه بگیرم اونم با دفه ی اولی که امتحان دادم 

وزنم رو با رفتن به باشگاه بیارم پایین

چشمگیراش اینا بود آها یه درسی داشتیم دانشگاه (کاربر شیمی در طیف سنجی) به شدت سخت بود متل خر خوندم شدم 17/75 البته پیام نور 

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
2738

دانشگاه دولتی رشته ای که عاشقش بودم قبول شدم 

20 کیلو وزن کم کردم

یهو شروع به ورزش کردم 

بدنم رو ماهیچه ای کردم

منی که یه عالمه شکم داشتم الان شکمم تیکه تیکه هست

یه عمل سخت داشتم فکر میکردم دیگ دستم از کار میوفته

ولی الان راحت پل میبندم رو دستام میمونم 

و خیلی موفقیت های دیگه که برای خودم خیلی مهمه

خیییلی دوس داشتم که یه تک پوش طلا داشته باشم....ولی وضع مالمون خوب نیست که بخرم... حدوده ۴ساله پس انداز کردم که یه تک پوش بخرم... خداروشکر خریدم ..این واسه من موفقیت بزرگیه که هم پس انداز کردم ..هم اراده پس انداز کردن داشتم...واینکه بخاطر هدفم تلاش کردم که خرج الکی نکنم

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
دانشگاه دولتی رشته ای که عاشقش بودم قبول شدم  20 کیلو وزن کم کردم یهو شروع به ورزش کردم  ...

احسنت واقعااا

👩‍⚕️وزن شروع:۶۸😶... هدف اول:۶۶🔒☺... هدف دوم:۶۲🔒😍... هدف سوم:۵۸🔒🤩...💃 من میتونم🏃‍♀️💪
دانشگاه دولتی رشته ای که عاشقش بودم قبول شدم  20 کیلو وزن کم کردم یهو شروع به ورزش کردم  ...

وای چقد خوب آفرین دمت گرم💪❤❤❤❤❤

طی چه مدت شیکمت از حالت قبل به حلت تیکه تیکه در اومد؟منم شکمم بزرگه و اضافه وزن دارم

👩‍⚕️وزن شروع:۶۸😶... هدف اول:۶۶🔒☺... هدف دوم:۶۲🔒😍... هدف سوم:۵۸🔒🤩...💃 من میتونم🏃‍♀️💪
2706