2733
2734
عنوان

سونوگرافی آنومالی/چاقی شکم...

1594 بازدید | 11 پست

این دوتا به هم مربوطن؟؟؟ اگه چاق باشی ممکنه اگه خدایی نکرده بچه نقصی داشته باشه دیده نشه؟؟؟؟؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

جای خوب بری ک معتبر باشه و با حوصله فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

من ک لاغر بودم نی نی بد خوابیده بود اینقدر شکمم رو فشار داد برای ان تی ک گریه میکردم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه ولی من که رفتم دکتر گفت خیلی تپلی اندازه ۱۰ بار گفت منم توجه نکردم هی هم فشار داد 

من تو سونو نوشته چربی جدار شکم مادر از دقت سونو کم می‌کنه . گفتم نکنه مشکلی هست زبونم لال. و به این علت نمیبینه

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
نه دیگه با دستگاه خوب اندازه گیریارو انجام میدن هرچقدم مادر چاق باشه.

من جای خوبم رفتم اما نوشته چربی جدار شکم مادر از دقت سونو کم میکنه

2740
ایقد فشار میدن تا دیده بشه

برا من نوشته چربی جدار شکم مادر از دقت سونو کم میکنه

نه اززمایش کواد مارکر ندادی مگه  فقط سونو نیست که ازمایش هم هست اگر مشکلی باشه مشخص میشه

چرا دادم .ریسک لوله عصبی زده بود یک به ۴۸۰۰ وafp هم ده تا بالاتر بود. 

چرا دادم .ریسک لوله عصبی زده بود یک به ۴۸۰۰ وafp هم ده تا بالاتر بود. 

خانوم ببخشید شما قد و وزنتون چندبود ؟ من میخوام سونو انومالی بدم یه شار دیگه بهم گفت اگه چربی شکم داشته باشی ازت نمیگیره حالا نمیدونم برم یا نه من نه چاقم نه لاغر زیر شکمم یه کوچولو چربی داشت قبل بارداری 

خانوم ببخشید شما قد و وزنتون چندبود ؟ من میخوام سونو انومالی بدم یه شار دیگه بهم گفت اگه چربی شکم دا ...

ربطی نداره که . من اضافه وزن داشتم سونوآنومالی دادم