2737
2739
عنوان

دیدین تو جمع چقدر از بچه هاشون تعریف میکنند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از بچه تعریف میکنن یه جنبه داره که باعث میشه بچه‌شون اون صفت رو پیدا کنه اما گاهی شورش رو درمیارن، طرف از پسر ۳۸-۳۷ سالش جوری تعریف میکنه که اگه نمیشناختمش باورم میشد، اون دیگه چندش و مسخره هست

2728

والا ما دهه شصتي ها كه تخريب شديم اما الان همه بچه هاشونو زياد بالا ميبرن بالاخره بچه اشونو دوست دارن گوش ميدم و لبخند ميزنم اخرش ميگم خدا حفظش كنه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
اونا بهترین مادران هستن ب بچشون روحیه میدن اعتماد ب نفس میدن

ن ب هیچ عنوان چون اونوقت بچه عادت میکنه به اینکه چون ازش تعریف کنن این کارو حتما باید انجام بده تا مورد تعریف قرار بگیره 

🌚
جاریه من همششششش میگه پسرم خیلی مظلومه خیلی ساکته اونروز همبنجوری داشت تعریف‌میکرد یهو صدای جیغ دختر ...

خب بچه هست عزیزم .باید دورادور مراقبشون بود 

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 

متاسف میشم . 

درحد نرمال ک قربون صدقه بره یا هرچی اوکی هست خب ب هرجال فرزندشه و ذوقش رو میکته ولی در حدی ک بخواد دل کسیو بسوزونه یا نشون بده بچه داره ی نیش خند میزنم و دیگ ب حرفاش گوش نمیدم. 

زن عموم پسر داره بعد انقققققد تعریف میکنه ک نگو محمد فلان محمد بمان محمد بچم اینجوری (میخواد جلب توحه کنه ) ی بار نشسته بود هی تعریف میکرد بچه من عالیه من خوب تربیتش کردم بچه 4 ساله رو ی جوووووری کتک زد ک صدای همه درومد ... ی بارم نشسته بود پیش من زیادی داشت پز  بچش و تربیت نادرستش رو میداد فقط لبخند زدم و گفتم معذرت میخوام پاشدم از کنارش رفتم .

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
با شرایطی که الان حاکمه دلخوشیهای مردم روز به روز کمتر میشه و فقط به بچه هاشون امید دارن بذار تعریف ...

آخه چقدر؟ یه سری چیزا تو روحیه بچه تاثیر بد میزاره بچه بی تربیت میشه خودخواه میشه فکر میکنه همه چی تمومه کم کم که بزرگ شد و دید به اون خوبی که میگن نیست یا سرخورده میشه یا اعتمادبسقف

خب یه وجه قضیه میتونه این باشه که اون پدر یا مادر برای تشویق بچه اش جلوی دیگران خوبیهاشو میگه که بچه اش به خودباوری برسه و از خودش راضی باشه

مگه غیر از اینه که روانشناسا میگن خوبیهای بچه تون رو توی جمع زمانی که خودشم هست بازگو کنید؟

بسیار تاثیر مثبتی داره.

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
2706